Ceļazīmes uz Tokiju sadalītas

1.Jūnijs, 2021
Sports
Laikrakstā

Naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika Kolumbijas galvaspilsētā Bogotā aizvadīts UCI Pasaules kausa trešais posms BMX superkrosā. Lielisku sniegumu tajā demonstrēja Latvijas sportisti. 

Vīru elites lielajā finālā trešo vietu izcīnīja Helvijs Babris, kamēr Kristenam Krīgeram pēc nepatīkama kritiena astotā vieta, bet U23 vīru sacensībās piekto vietu izcīnīja Edvards Glāzers. 

Treniņu sesiju norisi Bogotas trasē ietekmēja spēcīgais lietus. Tomēr sacensību dienā laika apstākļi jau bija uzlabojušies un starti varēja notikt, kā ierasts, pēc pilnas programmas. Latvijas braucējiem šī sacensības bija ļoti nozīmīgas cīņā par Tokijas Olimpisko spēļu kvalifikācijas punktiem. Elites vīru grupā Latvija startēja labākajā sastāvā ar šobrīd vadošajiem braucējiem – Kristenu Krīgeru un Helviju Babri – priekšgalā.

Vadošos spēkus uz Kolumbiju bija atvedušas arī tuvākās konkurentes – Itālija un Vācija. Tikmēr liela daļa vadošo nāciju, atskaitot Franciju, bija ļoti mazpārstāvētas. Tas tādēļ, ka olimpiskās ceļazīmes jau sadalītas un nav nepieciešamības lieki riskēt pirms svarīgākā četrgades starta. Dāmu elitē Vineta Pētersone Kolumbijas posmus sagaidīja samērā droši, domājot par kvalificēšanos Tokijas OS.

HELVIJS BABRIS (Nr.76) trauc pretī savam pirmajam BMX superkrosa pjedestālam. Zumapress/Scanpix foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru