Bagāta piektdiena Rencēnos

- 11.Septembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušajā piektdienā Burtnieku novada epicentrs noteikti bija Rencēnu pagastā, kur pēcpusdienā vispirms atklāja rekonstruēto skolas sporta laukumu, bet pēc tam – arī brīvdabas estrādes pirmo kārtu. Tīri hronoloģiski Burtnieks vispirms apskatīja, kā Limbažu ceļu vīriem sanākuši bruģētie celiņi uz estrādes laukumu, arī viss pārējais veikums, 200 sēdvietas ieskaitot. Gandarīta par jauno kultūras objektu bija pagasta pārvaldes vadītāja Inese Sippo: «Rencēnu ciemā nekad estrāde nav bijusi, sen atpakaļ tikai Lizdēnos bija... Rencēnieši jau sen bija estrādi pelnījuši, par to  tika runāts ilgus gadus, un nu beidzot mēs to esam ieguvuši! Tagad varēsim domāt par brīvā laika pavadīšanu tepat Rencēnos, būs plašākas iespējas visiem kopā, gan mājiniekiem, gan ciemiņiem, priecāties – dziedāt, dejot, spēlēt teātri... Paldies visiem, kas piedalījās būvniecībā!»

Jau pēcpusdienā abus jaunos objektus kopā sasaistīja novada domes priekšsēdis Guntars Štrombergs: «Šodien Rencēnos nododam lietotājiem uzreiz divus objektus. Jaunais stadions noteikti būs viens no košākajiem tuvākajā apkārtnē, arī valmieriešiem, kamēr būvēs jauno manēžu, būs uz šejieni jābrauc trenēties! Šī ir aktuāla būve, galvenais, lai mazie skolas bērni, jaunieši un arī vietējie iedzīvotāji aktīvi nodarbotos ar sportu. No Rencēnu skolas taču nāk daudzi aktīvi sportisti, arī trīs olimpieši! Arī skola te būs, jo Rencēni tomēr atrodas stratēģiski izdevīgā vietā, iedzīvotāji te mazumā neiet, ceru, ka arī bērnu skolā būs vairāk. Par jaunā sporta laukuma izmantošanu jādomā – jāaicina uz Rencēniem dažādu sporta veidu nometnes, jo bāze, arī sporta zālē, te ir diezgan pamatīga. Estrādei pagaidām pabeigts tikai pirmais etaps. Ir celiņi, ir soli, ir deju laukums, bet pašas estrādes vēl nav. Šis jautājums tuvākajos gados mums jāatrisina.»

SPORTA LAUKUMS ATKLĀTS! Tikko, piepalīdzot Rencēnu pamatskolas direktorei Dinai Oliņai, tumšzaļo lentīti pušu griezusi sirmā sporta skolotāja Lidija Ķibermane.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru