Zane Ceriņa

Gaidāma pirmizrāde

29.Marts, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

7. aprīlī Valmieras teātra Apaļajā zālē pirmizrādi piedzīvos režisora Vara Braslas iestudējums Mīlestības testaments. Iestudējumā apvienojušies režisora pastāvīgie domubiedri — scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Jurate Silakaktiņa, komponists Emīls Zilberts un video mākslinieks Gatis Priednieks-Melnacis.

Valmieras teātra komandai pievienojas Indra Roga

9.Jūnijs, 2017
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Valmieras teātris ar pēdējām «Meistars un Margarita» izrādēm vēl jūnijā dodas viesizrādēs uz Dailes teātri, bet, gatavojoties jaunajai sezonai, savā komandā aicinājis vairākus jaunos aktierus, kuri šogad beigs Latvijas Kultūras akadēmiju, un režisori Indru Rogu, kas kļuvusi par teātra māksliniecisko vadītāju.

Inese Pudža iestudē Strindberga Pelikānu

3.Februāris, 2017
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

10. februārī Apaļajā zālē pirmizrādi piedzīvos kamerluga Pelikāns — viena no Latvijas teātros retāk iestudētajām zviedru dramaturga Augusta Strindberga lugām. Topošā izrāde ir aktrises Ineses Pudžas debija režijā Valmieras teātrī.

Pēdējo reizi šosezon — Vaidelote

12.Janvāris, 2017
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Ceturtdien, 26. janvārī, pl. 18.30 Valmieras teātrī pēdējo reizi šajā sezonā tiks spēlēta izrāde «Vaidelote». Pēc iestudējuma tikšanās un sarunas ar režisori Inesi Mičuli un aktieru ansambli.

Pirmo Krodera balvu saņem aktrise Indra Briķe

20.Janvāris, 2014
Kultūra un izklaide
Portālā

20. janvāra vakarā, Oļģertu vārda dienā, asprātīgā un teatrālā noskaņā pirmo reizi tika pasniegta Krodera balva. Vakara veidotāji līdz pasākumam centās saglabāt intrigu, izvirzītos nominantus un laureātu paziņojot tikai 20. janvāra vakarā. Sniedze arī pauda, ka balva varētu kļūtu par nozīmīgu Latvijas teātra dzīvē.