Toms Treimanis

Noslēgusies akcija «Pavasara vaibsti Kocēnu novadā»

7.Jūnijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

No 4. līdz 31. maijam Kocēnu novadā norisinājās ceļošanas akcija «Pavasara vaibsti», ko organizēja Kocēnu novada pašvaldība sadarbībā ar novada tūrisma uzņēmējiem. Akcija no divu dienu garuma pērn šogad izaugusi līdz pat piedzīvojumam mēneša garumā, kura laikā varēja piedalīties gan aktīvās atpūtas, gan kultūras un sporta pasākumos, kā arī tika dota iespēja viesoties pie tūrisma uzņēmējiem. Akcijas noslēgumā dalībnieki piedalījās izlozē un varēja laimēt vērtīgas balvas.

Aizvadīts Kocēnu novada Rudens velobrauciens

25.Oktobris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

21. oktobrī notika Kocēnu novada Rudens velobrauciens, kas veda maršrutā Zilākalna ciems – Augļkopības saimniecība «Rīvēni» – Dikļi – Grebu kalns – Zaļais dzelzceļš. Brauciena laikā bija iespēja satikties ar saimniecības «Rīvēni» saimnieku,  izpētīt Dikļus, pusdienot Grebu kalnā un visbeidzot iepazīt atjaunoto šaursliežu dzelzceļa posmu. Velo entuziastu skaits pārsniedza 50 dalībniekus, kuri braucienu vērtēja par izdevušos.

Mitrāju diena Sedas purvā

9.Februāris, 2017
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Vidzemes Augstskolas studentu apvienības vides virziens Starptautiskajā mitrāju dienā, 5. februārī, organizēja pārgājienu pa Sedas purvu un tā apkārtni, kas pulcēja krietnu skaitu dabas entuziastu un deva iespēju aplūkot Sedas apkārtnes interesantākās vietas.