Sarmīte Ulanovska

Parastarti Murjāņos

14.Jūnijs, 2024
Sports
Laikrakstā

Pagājušajā svētdienā Murjāņu sporta ģimnāzijas sporta bāzē notika 2024. gada Latvijas Invalīdu sporta federācijas (LISF) atklātais čempionāts paravieglatlētikā.

Pūķa gadu sagaidot

5.Janvāris, 2024
Sports
Laikrakstā

Gada izskaņā 30. decembrī Valmieras Invalīdu sporta kluba (VISK) Stars S biedri pulcējās Baiļos.

"Stars" jau otro vasaru Naukšēnos

29.Augusts, 2023
Sports
Laikrakstā

Valmieras novada pašvaldības projektu konkursa ietvaros atbalstīto vasaras sporta un atpūtas nometni Stars no 17. līdz 19. augustam rīkoja Valmieras Sporta skolas (VSS) interešu izglītības ietvaros strādājošā sporta grupa «Sports bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām».

Mēs varam!

16.Septembris, 2022
Sports
Laikrakstā

10. septembrī Jāņa Daliņa stadionā notika tradicionālās XV Starptautiskās sporta spēles cilvēkiem ar invaliditāti Mēs varam!

Neaizmirstamā "Jūras priede"

5.Augusts, 2022
Sports
Laikrakstā

Pateicoties Valmieras novada pašvaldības atbalstam, enerģiskajiem un atraktīvajiem Valmieras Invalīdu sporta kluba (VISK) Stars S un Valmieras Bērnu sporta skolas (VBSK) dalībniekiem, kluba veterāniem, audzēkņu vecākiem un atbalstītājiem, pagājušās nedēļas nogalē vasaras Odiņu nometne noenkurojās kempingā Jūras priede.

Ģimeņu "Boccia" sporta spēles

10.Jūnijs, 2022
Sports
Laikrakstā

Valmieras novada pašvaldības projektu konkursa ietvaros Valmieras Invalīdu sporta klubs (VISK) Stars S 4. jūnijā Valmieras 2. vidusskolas stadionā rīkoja nu jau tradicionālās Ģimeņu Boccia sporta spēles. 

Stars S komandai I vieta Boccia spēlē jau otro gadu!

18.Septembris, 2020
Sports
Laikrakstā

5. septembrī Valmieras 2. vidusskolas stadionā 13. reizi notika starptautiskās sacensības bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām Mēs varam!Pasākuma mērķis ir rast iespēju cilvēkiem ar invaliditāti satikt vecos draugus un atrast jaunus, esot ārpus ierastās vides, pārbaudīt savas prasmes un gūt pozitīvas emocijas.

Vidzemes novada Boccia sacensībās Valmierā

11.Decembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau sesto gadu Valmieras Invalīdu sporta klubs (VISK) Stars S sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju (LBJISF) un Valmieras Bērnu sporta skolu (VBSS) 30. novembrī rīkoja tradicionālās «Vidzemes novada Boccia sacensības 2019».

Nāc un sporto sev par prieku!

21.Novembris, 2019
Sports
Laikrakstā

Pirms Latvijas valsts svētkiem Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija (LBJISF) rīkoja sporta festivālu Nāc un sporto sev par prieku!

Nāc, un būsim kopā!

7.Novembris, 2019
Sports
Laikrakstā

Valmieras Bērnu sporta skolas interešu izglītības grupa «Sports bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām Stars S» oktobrī Valmieras 2. vidusskolā organizēja Ģimeņu Boccia sporta spēles. Paldies Valmieras pilsētas pašvaldības projektu konkursam, kur ieguvām atbalstu projektam Nāc, un būsim kopā!

«Stars S» komandai 1. vieta Boccia spēlē!

12.Septembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

7. un 8. septembrī Valmieras 5. vidusskolas stadionā notika tradicionālās XII sporta spēles «Mēs varam!». Pasākumu organizēja Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Ziemeļvidzemes internātpamatskolu, Valmieras Bērnu sporta skolu un Kocēnu novada pašvaldību. Sporta spēlēs piedalījās Latvijas speciālo internātskolu audzēkņi, dalībnieki no aprūpes centriem, individuālie dalībnieki, kā arī viesi no Igaunijas un Norvēģijas. Valmieras Invalīdu sporta klubu «Stars S» un Valmieras Bērnu sporta skolu pārstāvēja 8 dalībnieki.

Valmierieši Murjāņos kaļ medaļas

30.Augusts, 2019
Sports
Laikrakstā

24. augustā Murjāņu sporta ģimnāzijas sporta bāzē notika 2019. gada Latvijas Invalīdu sporta federācijas (LISF) atklātais čempionāts paravieglatlētikā.

Paralimpiskā sporta diena – jau devīto reizi

31.Maijs, 2019
Sports
Laikrakstā

18. maijā Latvijas Paralimpiskā komiteja (LPK) sadarbībā ar Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu sporta centrā «Ķeizarmežs» jau devīto gadu pulcēja cilvēkus ar invaliditāti, lai dotu iespēju piedalīties dažādos sporta veidos, tādējādi popularizējot aktīvu dzīvesveidu un radītu veselīgu konkurenci sportistu starpā.

Pozitīvas emocijas Sportot priekā

14.Maijs, 2019
Sports
Laikrakstā

Valmieras Invalīdu sporta klubs Stars S sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju un Valmieras Bērnu sporta skolu rīkoja tradicionālo Vidzemes novada sporta stafešu turnīru Sportot prieks!, kas notika 27. aprīlī kā allaž mums viesmīlīgajā Valmieras 2. vidusskolā.