Valkas novadā likvidē Ozolu sākumskolu
Šogad Latvijā plānots likvidēt 13 izglītības iestādes, bet vēl 40 mācību iestādes skars reorganizācija.
Šogad Latvijā plānots likvidēt 13 izglītības iestādes, bet vēl 40 mācību iestādes skars reorganizācija.
Saeima gada sākumā apstiprināja grozījumus Veselības aprūpes finansēšanas likumā, kas paredz līdz 2019. gada 1. jūlijam atlikt valsts apmaksāto veselības pakalpojumu dalīšanu divos grozos atbilstoši personas veselības apdrošināšanas statusam. Tādējādi līdz šā gada 1. jūlijam tiek saglabāta līdz šim spēkā esošā veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanas kārtība.
Sociālā uzņēmējdarbība nevar atrisināt visas ikdienas problēmas, bet tā ir līdzeklis, lai mazinātos dažādu sociālo grupu nevienlīdzība un atstumtība.
Nākamgad plānots daudz izdarīt sociālās atstumtības un nabadzības riskam pakļauto iedzīvotāju grupu dzīves un ienākumu līmeņa uzlabošanai.
Latvijā nonāk patvēruma meklētāji no Sīrijas, Irākas un Eritrejas. Jau 23 personas pagaidu mājas radušas «Muceniekos».