Regīna Šalte

Lai silti

20.Oktobris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Košajās krāsās starp ābolu un ķiploku groziem, ar sauli pielietā mājas pagalmā Stendēs, Bērzaines pagastā, dzīvo un rosās Maija Zālīte.

Lieldienas Bērzainē

1.Aprīlis, 2021
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pavasaris klāt ar siltāku gaisu un siltāku mitrumu, pirmie putni atraduši savus mājokļus un tajos iekārtojas. Koki un apstādījumu dobes mostas, un visi gaidām Lieldienas!

To nevar aizmirst

30.Marts, 2016
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Tematiskajā pēcpusdienā «Par ceļu svešumā» Bērzaines pagasta bibliotēkā skumjās dienas pirms 67 gadiem atmiņās 25. martā dalījās pagasta ļaudis, kuri dziļi sirdī glabā vecāku rūgto smeldzi par gadiem, kas aizvadīti Sibīrijā.

Bērzainē izrāda «Nebēdniekus»

1.Jūlijs, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Bērzaines cilvēki vienlaikus svinēja novada svētkus un ielīgoja Jāņus. Vietējais amatierteātris bija sagatavojis jaunu izrādi — V. Rihtera «Nebēdniekus», ko iestudēja Strenču Tautas teātra režisors ar lielu pieredzi Andris Liepiņš.

Tiem, kas neatgriezās

19.Novembris, 2014
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Mēs, sešu iedzīvotāju grupa «Bērzainieši», iesaistoties Kocēnu novada domes finansētajā neformālo iedzīvotāju grupu projektu konkursā, īstenojām ieceri par piemiņas saglabāšanu tiem ļaudīm, ģimenēm un ģimeņu sētām, kam 1941. un 1949. gadā piespiedu kārtā lika doties svešumā.