Pierakstījusi Ilze Kalniņa

Daina Sirmā: varbūt cilvēki tur rokās Brīvību?

15.Novembris, 2018
Viedokļi
Laikrakstā

Aizvadītajā nedēļā Valmierā notika forums «Brīvības forums. Valmiera. Latvija. Šodien un rīt». Tajā viedokli par brīvības nozīmi un tās dažādajām izpausmēm pauda vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki. Par brīvību kā garīgu vērtību runāja skolotāja un dzejniece DAINA SIRMĀ.

Baiba Rubesa: Brīvība sadarboties ir aktuāls temats

13.Novembris, 2018
Viedokļi
Laikrakstā

Aizvadītajā nedēļā Valmierā notika forums «Brīvības forums. Valmiera. Latvija. Šodien un rīt». Tajā viedokli par brīvības nozīmi un tās dažādajām izpausmēm pauda vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki. Par brīvību kā iespēju un prasmi sadarboties runāja uzņēmēja BAIBA RUBESA.

Invalīds meklē darbu

24.Novembris, 2017
Viedokļi
Laikrakstā

Latvijas augstskolās notiek forumu cikls, aicinot diskutēt par to, kādas ir iespējas cilvēku ar īpašām vajadzībām iesaistīt darba tirgū. Vidzemes Augstskolā bija saruna par sociālo uzņēmējdarbību kā vienu no iespējām.

Sistēma piedzīvo pārmaiņas

16.Jūnijs, 2017
Viedokļi
Laikrakstā

Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija kopā ar sadarbības partneriem izstrādājusi un Labklājības ministrijā iesniegusi koncepciju, kā veidot audžuģimeņu kustību Latvijā saistībā ar deinstitucionalizācijas procesu.

Komentē Valmieras SOS ciemata direktors EDIJS PĒTERSONS:

Sistēmā notiek pārmaiņas

29.Marts, 2017
Viedokļi
Laikrakstā

Latvijā ir aizsācies deinstitucionalizācijas (DI) process. Tā mērķis ir gan cilvēkiem ar invaliditāti, gan bērniem, kuri dzīvo sociālās aprūpes centros, dot iespēju, veidojot speciālas atbalsta programmas, prasmīgāk iekļauties sabiedrībā.

Svarīgi finanšu un cilvēku resursi

2.Augusts, 2016
Viedokļi
Laikrakstā

Jāpalielina kvota valsts apmaksātajiem veselības aprūpes pakalpojumiem, ārstiem jānopelna tik, lai viņi izvēlētos daudz vairāk paveikt valsts sektorā un nevis privātajā biznesā.

Veselības ministre ANDA ČAKŠA:

Drošību liek priekšplānā

15.Jūnijs, 2016
Viedokļi
Laikrakstā

Darba vizītes laikā Valmierā Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis bija ieplānojis vismaz stundu sarunai ar valmieriešiem. Prezidents savā uzrunā uzsvēra, cik nozīmīgi ir stratēģiski plānot valsts izaugsmi un risināt valsts drošības jautājumus.

Reirs: ticu Latvijas pensiju sistēmai

7.Aprīlis, 2016
Viedokļi
Laikrakstā

Reģionālās darba vizītes laikā Valmierā labklājības ministrs Jānis Reirs skaidroja Latvijas pensijas sistēmu, tās plusus un problēmas un norādīja, ka viens no lielākajiem darbiem, kas jāizdara 2017. gadā, ir pensiju apmēra palielināšana cilvēkiem, kuri strādājuši garu darba mūžu, bet saņem niecīgu vecuma pensiju.