Kate Glika

„BK Valmiera” ar rezultatīvu uzvaru atklāj jauno sezonu

2.Oktobris, 2013
Portālā

Otrdien, 1. oktobrī Valmierā 1470 skatītāju klātbūtnē tika atklāta Latvijas Basketbola līgas jaunā sezona. Turnīra pirmajā spēlē „BK Valmiera” ar rezultātu 101:91 apspēlēja principālos pretiniekus „Latvijas Universitāti”. Lielisku spēli aizvadīja Jānis Kaufmanis, kurš izcēlās ar 35 gūtiem punktiem.

„Danku karalis” Dārgais pievienojas „BK Valmiera”

6.Augusts, 2013
Portālā

„BK Valmiera” turpina sastāva komplektāciju 2013./2014.gada sezonai un ir panākusi vienošanos ar vadošo Latvijas „slam dunk” meistaru un vienu no pēdējo sezonu „Latvijas Universitātes” līderiem, 198cm garo uzbrucēju Kristapu Dārgo. Dārgais pagājušajā sezonā Latvijas Basketbola līgā 31 vienā spēlē vidēji 27 minūtēs guva 12,7 punktus, izcīnīja 8 atlēkušās bumbas (3.labākais rādītājs līgā) un atdeva 1,7 rezultatīvās piespēlēs. Jāatzīmē, ka Dārgais ir pēdējo trīs sezonu LBL „Slam Dunk” konkursu uzvarētājs.

„BK Valmiera” audzēknis Jānis Bērziņš kļūst par Eiropas vicečempionu

24.Jūlijs, 2013
Portālā

Svētdien Latvijas U20 izlase izcīnīja vēsturiskas sudraba medaļas Tallinā notiekošajā Eiropas čempionātā. Starp medaļu ieguvējiem arī „BK Valmiera” audzēknis, 20 gadus vecais uzbrucējs Jānis Bērziņš, kurš 6800 cilvēku piepildītajā „Saku Arēnā” finālspēlē bija Latvijas izlases līderis, gūstot 26 punktus un izcīnot 15 atlēkušās bumbas. Tāpat Jānis Bērziņš tika iekļauts turnīra simboliskajā zvaigžņu pieciniekā.

Kaufmanis un Gabrāns arī nākamajā sezonā spēlēs „BK Valmiera”

9.Jūlijs, 2013
Portālā

„Basketbola klubs „Valmiera”” ir panācis vienošanos ar vietējiem līdzjutējiem labi zināmajiem aizvadītās sezonas bronzas medaļu ieguvējiem, vieniem no komandas vadošajiem spēlētājiem – saspēles vadītāju Raimondu Gabrānu un uzbrūkošo aizsargu Jāni Kaufmani. Ar abiem spēlētājiem līgumi noslēgti uz vienu sezonu.

Krūmiņš arī nākamajā sezonā vadīs „BK Valmiera” komandu

14.Jūnijs, 2013
Portālā

„BK Valmiera” uz nākamo sezonu ir panākusi vienošanos ar komandas galveno treneri Vari Krūmiņu, kurš 2012./2013.gada sezonā aizveda komandu līdz bronzas medaļai. Šī bija trešā bronzas medaļa Valmieras komandas vēsturē un visas trīs reizes tā izcīnīta tieši Vara Krūmiņa vadībā.

Gabrāns un Veselovs atgriežas "BK Valmiera"

2.Augusts, 2012
Portālā

“BK Valmiera” turpina komandas komplektāciju un ir panākusi vienošanos ar vietējiem līdzjutējiem labi zināmajiem spēlētājiem – saspēles vadītāju Raimondu Gabrānu un uzbrucēju Pāvelu Veselovu. Abi spēlētāji 2010./2011.gada sezonu veiksmīgi aizvadīja tieši “BK Valmiera” komandā. Ar spēlētājiem līgumi noslēgti uz vienu sezonu.

Valmierieši Kaufmanis un Krūmiņš atgriežas “BK Valmiera”

27.Jūlijs, 2012
Portālā

“BK Valmiera” gatavojoties 2012./2013.gada sezonai sastāvu ir papildinājusi ar diviem valmieriešiem, 22 gadus vecajiem basketbolistiem – Jāni Kaufmani un Kalvi Krūmiņu. Komanda gatavošanos sezonai Vidzemes Olimpiskā centra sporta bāzēs uzsāks 1.augustā un līdz tam ir plānots pabeigt komandas komplektāciju.

Valmieras pilsētas komanda dramatiskā spēlē zaudē Gulbenei

11.Jūnijs, 2012
Portālā

Valmieras pilsētas basketbola komanda Latvijas III Olimpiādes ietvaros sestdien Vidzemes Olimpiskajā centrā tikās ar Gulbenes novada komandu. Dramatiskā spēles galotnē Valmieras komanda ar 77:76 piekāpās Gulbenes novadam, tādējādi zaudējot iespējas turpināt cīņu par iekļūšanu finālturnīrā. Spēles izšķirošajos brīžos teicami nospēlēja Valmieras centra spēlētājs Viktors Iļjins, kura kontā 23 punkti.

Varis Krūmiņš atgriežas "BK Valmiera"

31.Maijs, 2012
Portālā

"Basketbola klubs "Valmiera"" ir panācis vienošanos ar basketbola speciālistu, Valmieras basketbola leģendu Vari Krūmiņu, kurš 2012./2013.gada sezonā atgriezīsies komandas galvenā trenera statusā. Vienošanās parakstīta uz vienu sezonu, ar iespēju to pagarināt arī turpmāk.

U18 izlases kandidātos valmierietis Rolands Šmits

10.Maijs, 2012
Portālā

9.maijā Latvijas U18 valstsvienības galvenais treneris Guntis Endzelis nosauca 24 spēlētājus, kuri kandidēs dalībai Eiropas čempionātā, kurš no 9.-19.augusta notiks Viļņā un Liepājā. Kandidātu starpā arī Valmieras Bērnu sporta skolas audzēknis, 16 gadus vecais valmierietis Rolands Šmits. Rolands rudenī uzsāka trenēties Spānijas spēcīgākā kluba “Fuenlabrada” (Madride) sistēmā.

Valmieras jaunie basketbolisti iekļauti U16 izlases kandidātos

8.Maijs, 2012
Portālā

Trīs Valmieras jaunie basketbolisti – Ričards Melderis, Renārs Apsītis un Rinalds Mālmanis iekļauti U16 valsts savienības kandidātu sarakstā. Eiropas U16 čempionāts šogad no 19. Līdz 29.jūlijam notiks Ventspilī, Paņevēžā un Viļņā. Divdesmit astoņi kandidāti pārstāv 14 Latvijas pilsētas.

Vents Veinbergs un Viktors Iļjins labākie LBL2

2.Maijs, 2012
Portālā

Sezonai noslēdzoties arī Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijā tiek piešķirtas balvas (kopumā trīs nominācijās). Šosezon divas no tām ieguva “BK Valmiera BSS” spēlētāji Vents Veinbergs un Viktors Iļjins.

"BK Valmiera" zaudē "LU" un izstājas no cīņas par medaļām

18.Aprīlis, 2012
Portālā

Pirmdien, 16.aprīlī, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās trešā un izšķirošā ceturtdaļfināla spēle, kur spēles uzvarētājs iekļūs LBL pusfinālā un turpinās cīņu par medaļām. Spēlē ar rezultātu 105:92 zaudēja “BK Valmiera” komanda (sērijā 1:2) un izstājās no turpmākās cīņas par medaļām.”BK Valmiera” komandai sezona līdz ar to ir beigusies pāragri, kamēr “Latvijas Universitāte” pusfināla kārtā tālāk  spēlēs ar “VEF Rīga”.

Pirmajā ceturtdaļfinālā spēlē tiek piedzīvots zaudējums pret “LU”

13.Aprīlis, 2012
Portālā

Ceturtdien, 12.aprīlī, Vidzemes Olimpiskajā centrā sākās LBL izslēgšanas spēles, kur pirmajā ceturtdaļfināla kārtā “BK Valmiera” uzņēma “Latvijas Universitātes” vienību. Spēlē ar 87:76 uzvaru svinēja “LU” un sērijā ar 1:0 izvirzījās vadībā.  Nākamā spēle notiks jau šo sestdien Rīgā plkst.19.30. Jāatgādina, ka ceturtdaļfinālā jāspēlē līdz divām uzvarām.

Šodien "BK Valmiera" mērosies spēkiem ar "Latvijas Universitātes" vienību

12.Aprīlis, 2012
Portālā

Šodien, plkst.18.30, Vidzemes Olimpiskajā centrā sāksies Latvijas Basketbola līgas izslēgšanas spēles, kur ceturtdaļfināla kārtā "BK Valmiera" uzņems "Latvijas Universitātes" vienību. Ikvienam līdzjutējam būs pavasarīgs pārsteigums, piknika sezonu atklājot, no "Pūre Food" un "Pure Chocolate".

12.aprīlī ceturtdaļfināla spēle starp “BK Valmiera” un “LU”

10.Aprīlis, 2012
Portālā

Sezonas kulminācija basketbolā ir klāt, jo ceturtdien, 12.aprīlī, plkst.18.30 Vidzemes Olimpiskajā centrā sāksies Latvijas Basketbola līgas izslēgšanas spēles. Ceturtdaļfināla kārtā “BK Valmiera” uzņem “Latvijas Universitātes” vienību. Tāpat ikvienu līdzjutēju iepriecinās “PŪRE” sarūpētais pavasara pārsteigums.