Kaspars Kļaviņš

Kaspars Kļaviņš

Vairāk nekā 300 priekšlikumu

6.Februāris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Latvijas Republikas Saeimā speciāli radītā deputātu Administratīvi teritoriālās reformas komisijā, kā zināms, pašlaik notiek VARAM ierosinātās un Ministru kabineta akceptētās valsts administratīvi teritoriālās reformas projekta sagatavošana likuma otrajam lasījumam.

Izbadējušies un slimi plēsoņas ir neprognozējami

5.Februāris, 2019
Viedokļi
Laikrakstā

Latvijā parasti ātri izplatās ziņas par kārtējiem vilku uzbrukumiem lauku saimniecību ganāmpulkiem. Tā tas noticis arī šoreiz, kad nelūgtie ciemiņi no meža naktī bija ieradušies kādā Naukšēnu pagasta zemnieku saimniecībā, kur tika nokosts teļš.

Mūžsenā problēma — vilki aitās!

4.Novembris, 2016
Viedokļi
Laikrakstā

Par to «Liesmai» stāsta pieredzējušais aitkopis, šķirnes saimniecības SIA «Ances» īpašnieks un biedrības «Latvijas Aitu audzētāju asociācija» biedrs KASPARS KĻAVIŅŠ.

Aitu dienas

14.Jūlijs, 2011
Pilsētās un novados
Portālā

Jau trešo reizi Latvijā norisināsies Latvijas aitu audzētāju asociācija (LAAA) rīkotais starptautisks aitu novērtēšanas pasākums ”Aitu dienas”, kas ir LAAA organizētais aitkopības popularizēšanas galvenais pasākums, un ir būtisks pasākums aitkopjiem un interesentiem, kur iegūt aktuālāko informāciju un praktiskus padomus gan aitu audzēšanā, gan tirdzniecībā, gan eksporta organizēšanā.