Aiva Logina

Vidzemes TV uzsāk programmas pārraidi tiešraidē internetā

14.Decembris, 2011
Pilsētās un novados
Portālā

Lai paplašinātu reģionālās informācijas pieejamību, Vidzemes TV uzsākusi programmas pārraidi tiešraidē mājas lapā www.vtv.lv.  Līdz ar to katru darba dienas vakaru ziņas par aktualitātēm Vidzemē un tematiskos raidījumus ir iespējams skatīties jebkurā pasaules vietā, kas ir īpaši nozīmīgi cilvēkiem, kuri izbraukuši no Latvijas.  Tādējādi arī Vidzemes TV plāno paplašināt skatītāju loku.

Vecgulbenes muižas atjaunošanai vēl nepieciešami aptuveni 6,5 miljoni latu

20.Septembris, 2010
Kultūra un izklaide
Portālā

Nedēļas nogalē ar plašu kultūras programmu tika aizvadīti pirmie Vecgulbenes muižas svētki, kas rīkoti par godu muižas iekļūšanai 2010. gada Eiropas kultūras mantojuma objektu sarakstā. Preses konferencē muižas īpašnieki informēja, ka līdz šim muižas atjaunošanā jau ieguldīti 6,1 milj. Ls, taču, lai atjaunotu arī pārējos muižas teritorijas objektus, vēl nepieciešams tikpat liels ieguldījums.

Vecgulbenes muižas svētkos vienkopus pulcēsies baroni un baroneses

9.Septembris, 2010
Kultūra un izklaide
Portālā

17. un 18. septembrī Vecgulbenes muiža aicina uz pirmajiem muižas svētkiem. Svētku devīzē „Senatne - izaicinājums mūsdienām” vīsies senlaicīgā baronlaiku atmosfēra savienojumā ar 21. gadsimta kultūru. Pirmo reizi mūsdienās vienuviet satiksies baroni un baroneses, kuri pārstāvēs Volfu dzimtas muižas Latvijā, ieradīsies Grāfs Cepelīns ar savu dirižabli „Komm zuruck” un Baronu fon Volfu dzimtas mantinieki no visas pasaules.