Apbalvoti labākie Vidzemes policisti

- 5.Decembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

2. decembrī Gulbenē notika Valsts policijas 101. gadadienai veltīts pasākums, kura laikā tika godināti un apbalvoti labākie Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes darbinieki un amatpersonas.

Valsts policija un Latvija nu jau gadu simtu iet viena otrai blakus. Policijai ir tikpat sena vēsture kā Latvijas valstij, kas apliecina tās lomu valsts pamatu veidošanā. Policista amats nekad nav bijis viegls. Tas ir riska pilns, ļoti prasīgs un atbildīgs darbs, kas prasa drosmi, zināšanas un prasmes, lai Latvijas iedzīvotāji varētu justies aizstāvēti un droši.

Policijas diena ir tas brīdis, kad mēs atskatāmies uz paveikto gada griezumā. Mēs godinām tos kolēģus, kuri sasnieguši augstvērtīgus rezultātus un pašaizliedzīgi pildījuši savus darba pienākumus, lai gādātu par valsts iekšējo drošību un kārtību.

Policijas dienas svinības sākās ar svētbrīdi Gulbenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Pēc baznīcas apmeklējuma Gulbenes kultūras centrā tika pasniegti apbalvojumi.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi, augstu profesionalitāti, sasniegtajiem darba rezultātiem un sakarā ar Latvijas Valsts policijas 101. gadadienu pasākuma laikā tika pasniegtas Iekšlietu ministrijas Pateicības un Goda raksti, III pakāpes «Kārtības policijas Nopelnu zīme», II pakāpes «Kriminālpolicijas Goda zīme», Valsts policijas krūšu nozīmes «Par cītību policijā», Valsts policijas Goda raksti un Pateicības, kā arī Jubilejas goda zīmes «Valsts policijai 100». Tāpat tika izteiktas reģiona pateicības gan pašu darbiniekiem, gan arī sadarbības partneriem, kuri snieguši atbalstu Valsts policijai.

Svinīgo pasākumu vadīja Toms Rutkovskis, kā arī par svētku noskaņu gādāja Zemessardzes orķestris un Grigorijs Gorodko. Tāpat tika prezentētas modes mākslinieka Bruno Birmaņa dizainētās jaunās policijas uniformas, kas līdzšinējās formas pakāpeniski nomainīs līdz 2024. gada vasarai.

POLICISTI demonstrēja modes mākslinieka Bruno Birmaņa (no kreisās) dizainētās jaunās uniformas. Gata Bogdanova foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru