VUGD Vidzemes brigādei – jauna tehnika

- 13.Novembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kā jau Liesmu piektdienas intervijā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādes komandieris Jānis Skrastiņš, Latvijā saņemta jauna specializētā tehnika – pilnpiedziņas trīsasu automobiļi. Izrādās, viens no tiem jau parādījies arī Vidzemē – jaunu ugunsdzēsības autocisternu MAN 6x6 ar ūdenstilpni 7 tonnām saņēmis Valkas daļas Smiltenes postenis.

VUGD vadība pagājušajā gadā, atklājot jaunuzcelto Smiltenes depo, solīja, ka Smiltenes posteņa ugunsdzēsēji glābēji būs pirmie, kuru depo 2018. gadā iebrauks specializētā autocisterna MAN 6x6. Nu šis solījums izpildīts! Pašlaik notiek personāla apmācības, kā arī jaunās automašīnas pārbaudes, lai jau tuvākajā laikā ugunsdzēsēji glābēji varētu doties uz izsaukumiem Smiltenē un tās apkārtnē.

Kopumā šogad Vidzemes reģiona brigādes daļas un posteņus papildinās deviņi specializētie transportlīdzekļi, no kuriem Alūksnes, Limbažu un Valmieras daļās jau saņemtas jaunas autokāpnes, kas domātas cilvēku glābšanai un ugunsgrēku dzēšanai augstumā, autocisterna Valmieras daļai un specializētais automobilis ķīmiska rakstura avāriju novēršanai, kas dodas uz izsaukumiem visā reģionā. Jaunie specializētie transportlīdzekļi ir pilnībā aprīkoti ar modernākajām glābšanas un dzēšanas ierīcēm, kā arī pielāgoti VUGD vajadzībām. Plānots, ka Vidzemē šogad gaidāmi vēl trīs jauni specializētie transportlīdzekļi – autocisternas.

Par jauno pilnpiedziņas automašīnu prieks arī valmieriešiem, jo – tfu, tfu, tfu – vajadzības gadījumā MAN auto ar 7 tonnām ūdens būs ātri klāt arī Valmierā vai tuvākajā apkaimē. No Smiltenes līdz Valmierai taču tikai nieka 30 kilometri braucami!

VALMIERĀ. Nesen saņemtais Iveco automobilis ar izvelkamajām kāpnēm.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru