Vidzemes slimnīca saņem Kvalitātes balvu

- 8.Decembris, 2015
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vidzemes slimnīca savā nesen nosvinētajā 40 gadu jubilejā ieguvusi vēl vienu godam nopelnītu dāvanu — Latvijas ārstniecības iestāžu Kvalitātes balvas 2015 izcīņā nominācijā «Ķirurģiskā profila nodaļa» Vidzemes slimnīcas Traumatoloģijas nodaļa saņēmusi Kvalitātes balvu.

BALVA APLIECINA VARĒŠANU. Vidzemes slimnīcas ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa, valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs un kvalitātes procesu vadības daļas vadītājs Jānis Batalauskis Kvalitātes balvas izcīņas noslēguma pasākumā Lielajā ģildē.

«Kvalitātes balvas izcīņā, ko trešo gadu organizē Latvijas Veselības ekonomikas asociācija sadarbībā ar Latvijas Kvalitātes biedrību», stāsta Vidzemes slimnīcas ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa, «arī piedalāmies trešo reizi. Un atkal no visiem dalībniekiem bijām vienīgā reģionālā slimnīca. Iepriekšējās reizēs saņēmām pateicību par piedalīšanos un atzinības rakstu nominācijā «Dzemdību nodaļa». Atkārtotā piedalīšanās apliecina, ka esam ieinteresēti veselības aprūpes pakalpojuma kvalitātes un pacientu drošības uzlabošanā. Arī to, ka nebaidāmies ekspertiem atklāt savu ikdienu un paveikto daudzu procesu sakārtošanā. Šogad nominācijā «Ķirurģiskā profila nodaļa» nācās konkurēt ar Traumatoloģijas institūtu un Stradiņa slimnīcu. Tāpēc jo lielāks prieks un gandarījums, ka esam  labākie!»


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru