Vidzemes derbijā pārāka Madona

- 11.Decembris, 2015

Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) 1. līgas čempionāta 8. kārtas spēlē «Valmiera Glass FK/SKS» mājās, Vidzemes Olimpiskajā centrā, spēkojās ar otru Vidzemi pārstāvošo klubu šajā turnīrā — «Madona FK». Saspringtajā duelī šoreiz pārāki bija viesi no Madonas — 2:0 (1:0).

AIZSARGĀJOTIES. Madonietim Sandim Pētersīlim tiešā Jāņa Brēžas vārtu tuvumā izvērsties neļauj Valts Jaunzems. Raivo Sarelainena foto

Jau no spēles paša sākuma grožus savās rokās ņēma laukuma saimnieki, kombinējot pret aizsardzības stāju ieņēmušajiem viesiem. Kā zibens spēriens no skaidrām debesīm nāca Renāra Pastara tālšāviens taisni vārtu devītniekā spēles 4. minūtē. Nonākuši zaudētājos, valmierieši vērpa savas sadarbības, vairākkārt nonākot arī reālās vārtu gūšanas situācijās, tomēr allaž noslēguma fāzē vai nu kaut kā pietrūka, vai ceļā trāpījās vārtu pārliktnis. Otrā puslaika izskaņā 10 m soda sitienu (par pārkāpumu skaita pārsniegšanu) nerealizēja arī Alvis Dubovs.