Vēl viens zaudējums mājas spēlē

- 1.Decembris, 2014

Aizvadītajā svētdienā, trešo reizi sezonā, Valmieras HK krustoja nūjas ar Daugavpils hokejistiem. Diemžēl pēc pirmajā spēlē izcīnītās 4:1 uzvaras un otrajā ciestā zaudējuma bullīšos ar 5:6 šoreiz tika piedzīvota bezierunu kapitulācija ar 2:5.

Valmieriešu vārtos spēli uzsāka Gints Rudzītis, bet mača 5. minūtē viņa vietā vārtos stājās Dāvis Dakša. Sastāvs bija gandrīz tāds pats kā spēlē pret SK Rīga, ar vienīgo būtisko izmaiņu, ka mūsējiem vajadzēja cīnīties bez aizsardzības līnijas balsta Toma Sproģa.

Daugavpils hokejisti jau otrajā minūtē atklāja rezultātu ar Alekseja Latveļa negaidītu metienu starp Ginta Rudzīša kājsargiem. Pēc trim minūtēm daugavpilieši guva vēl vienus vārtus un Valmieras HK pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu, nomainot arī vārtsargu. Trīs sekundes pirms trešdaļas beigām Valmiera palika mazākumā — noraidījumu tiesneša skatījumā bija pelnījis mājinieku uzbrucējs Guntis Džeriņš. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar Valmieras komandas zaudējumu 0:2.

MATĪSS MEGNIS. Komandas labā guva pirmos vārtus.