Vēl viens trilleris, vēl viena neveiksme

- 18.Decembris, 2015

Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) 1. līgas čempionāta 3. kārtas pārceltajā spēlē «Valmiera Glass FK/SKS» izbraukumā Rēzeknē cieta zaudējumu pret vietējo «TFK Rēzekne/EV HOLDING» (6:9).

Notikumu pavērsieniem bagātā spēlē, pirmie vadībā izvirzījās laukuma saimnieki. Spēles 13. minūtē pēc diviem Mārča Ērgļa vārtu guvumiem līdzsvaru spēlē — 4:4, nu jau panāca vieis, tiesa ne uz ilgu laiku. Pēc trim minūtēm noraidījumu valmieriešu rindās izpelnījās Maksims Koļesņikovs. Uzreiz ar 10. m soda sitienu rēzeknieši panāca 5:4. Vairākuma izspēlē viņi guva vēl vienus vārtus. Pašā puslaika izskaņā rezultāts jau vēstīja — 7:4. Otrajā puslaikā valmieriešu uzsāka pakaļdzīšanos. Vispirms atzīmējās Kaspars Bacis, vēlāk arī Valdis Veinbergs panākot tikai vienu vārtu deficītu — 6:7. Mūsējo centieni gan tika ātri apslāpēti, līdz ar rēzekniešu astoto vārtu guvumu spēles 32. minūtē. Punktu spēlei 40. minūtē, raidot bumbu jau tukšos vārtos pielika Sergejs Prokopins. Mūsējo labā vārtus guva: Koļesņikovs 3’, Gaigals 11’, Ērglis 12’, 13’, Bacis 22’, Veinbergs 31’.