Valmiermuižas alus investē 10000 eiro

5.Februāris, 2019
Ekonomika
Laikrakstā

Valmiermuižas alus darītava investējusi 10 tūkstošus eiro jaunas zeltera garšas izveidē bērniem. Tas tapis ar Gardu muti zīmolu, kas izceļ tīras Latvijas garšas. Cidoniju - suņuburkšķu zelterī Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi no Valmiermuižas akas smeltajā ūdenī saspēlējas Latvijas bioloģiskā cidonija, gurķis un garšaugu dārzos izlolotais suņuburkšķis.

Cidoniju - suņuburkšķu zelteris Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi ir veltījums Latvijas simtgades vērienīgākajai animācijas filmai ar šādu pašu nosaukumu. Tas tapis pusgada ilgos garšu meklējumos kopā ar filmu studijas Atom Art komandu, kas vainagojušies sociāli izglītojošā projektā, daudzinot Latvijā tapušus tēlus un mūsu dabas garšas. Kopš 1. februāra jaunā animācijas filma skatāma kinoteātros visā Latvijā.

Par šo kopīgo projektu gandarīts Valmiermuižas alus darītavas saimnieks Aigars Ruņģis: «Mūsu pašu multfilmu varoņi nāk talkā popularizēt Latvijas garšas. Mums ir savi animācijas filmu varoņi, un mums ir savas garšas, ar kurām varam lepoties šajā globalizācijas laikmetā. Šādi mēs vēlamies stāstīt par Latvijas garšu unikalitāti un daudzveidību.»

Svarīgi atzīmēt, ka Valmiermuižā jau iepriekš realizēti sociāli izglītojoši kopprojekti. Sagaidot izcilā dzejnieka un dramaturga Raiņa 150. dzimšanas dienu, filmu studija Rija 2014. gadā izveidoja pilnmetrāžas pasaku filmu Zelta zirgs, kas labi zināmo varoņu piedzīvojumus iezīmēja jaunās krāsās. Par godu filmas pirmizrādei Valmiermuižas alus darītava radīja īsteni latviska spēka avotu – iesala dzērienu Zelta zirgs.

Gardu muti ir garškopju kustība, kas godā Latvijas garšas, atminoties bērnību, jo tieši tur meklējamas vistīrākās garšas! Ar Gardu muti zīmolu tapušie dzērieni ir darīti no Latvijas dabā rodamām veltēm, top Valmiermuižas alus darītavā un visplašākajā klāstā pieejami tās tirgotavās Valmiermuižā un Rīgā.

Foto no Valmiermuižas alus arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru