Valmierieši zaudē pēcspēles metienos

- 30.Oktobris, 2014

Kurzemes un Vidzemes komandu derbijā 26. oktobrī spraigā cīņā Valmieras hokejisti ar rezultātu 3:4 pēcspēles metienos atzina Liepājas komandas pārākumu, sezonas laikā otro reizi zaudējot kurzemniekiem, — savās mājās liepājnieki uzvarēja pārliecinoši ar  6:3.

Šajā spēlē Valmieras komandā debitēja bijušais Jelgavas U20 komandas hokejists Alberts Golubovičs. Pēc vienas izlaistas kārtas sastāvā atgriezās bijušais Latvijas izlases hokejists Guntis Džeriņš, bet vārtos stājās Dāvis Dakša, kam šī bija ceturtā spēle šosezon.

Mačs iesākās samērā palēni, bet, minūtēm ritot, hokejisti sāka ieskrieties. Pirmā perioda vidusdaļā mājinieki vairāk dominēja pretinieku zonā, savukārt viesi veidoja bīstamus un asus pretuzbrukumus. Spēles rezultāts tika atklāts 15. minūtē, kad trīs Valmieras hokejisti izskrēja pretuzbrukumā pret diviem liepājniekiem. Pirmo metienu Liepājas komandas vārtsargs atvairīja, bet no soda laukumā radušās burzmas ripu viesu komandas vārtu tīklā raidīja Lauris Dancis.

MIKUS OZOLS izlīdzināja rezultātu spēles pēdējā minūtē.