Valmierieši zaudē otro maču pēc kārtas

- 24.Novembris, 2014

Pēdējo cīņu mājas spēļu sērijā aizvadīja Valmieras hokejisti, piekāpjoties Prizma/Pārdaugava komandai ar 2:5 — pēc 1:3 pirmajā un 4:5 otrajā riņķī. Mūsējiem tas bija sāpīgākais zaudējums prizmiešiem. Četrās mājas spēlēs valmierieši izcīnīja vien 4 no 12 iespējamajiem punktiem.

Spēlei pret Prizma/Pārdaugava otro reizi sezonā kā otrais vārtsargs tika pieteikts Jānis Leitis. Toties sastāvā bija atgriezies Vladislavs Ņikiforovs, bet nespēlēja Jānis Maļinovskis. Vārtos stājās Dāvis Dakša.

Mača rezultāts tika atklāts trešajā minūtē, bet perioda 9. minūtē rezultātu izlīdzināja Rūdolfs Virsis — Valmieras komandas ceturtā maiņa pēc cīņas vārtu priekšā iebakstīja ripu vārtos. Pēc gūtajiem vārtiem valmierieši mazliet palaidās un pieļāva  vairākas kļūdas viduszonā. Līdz perioda beigām abām komandām bija iespēja divas reizes spēlēt vairākumā, tomēr neviena nespēja to realizēt, un pirmā trešdaļa noslēdzās neizšķirti — 1:1.

SADELDĒJA LĪDZ MINIMUMAM. Lauris Žagariņš komandas labā guva vārtus ar skaistu soda metienu.