Valmieras lielākajā būvobjektā

- 23.Novembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vakar Liesma pabija Latvijas otrās simtgades Valmierā pagaidām dižākajā būvobjektā – Jāņa Daliņa stadionā. Kā allaž laipna un zinīga gida lomā bija objektā galvenais vīrs – ģenerāluzņēmēja SIA YIT INFRA Latvija būvdarbu vadītājs Aivars Lipskis, kurš pastāstīja gan par jau paveikto, gan par tuvākajā laikā ieplānoto:

«Jāteic, ka nu jau gandrīz aizvadītā vasaras būvdarbu sezona mums negāja tik strauji, kā bija domāts. Jo problēma ar darbaspēku Latvijā un arī Valmierā nekur nav pazudusi: visus objektus valstī būvē divos gados, cenas strauji pieaug, cilvēku nav... Tajā pašā laikā, manuprāt, mūsu objektā izdarīts ir daudz. Visu šeit topošo māju nosacīti varam dalīt trijās daļās – vieglatlētikas manēža, tribīnes un viesnīca. Zemes darbi visā tajā objekta daļā, kurā pagaidām strādājam, jau ir pabeigti. Šobrīd jau esam ieklājuši šķembas vieglatlētikas manēžas zonā, tūlīt pabeigsim to arī tribīņu zonā. Viesnīcas daļā mums jau iebetonēti pamati, arī daļa kolonnu izbūvētas, jau esam sākuši strādāt pie pirmā stāva pārseguma. Betonēšanas darbus objektā mums veic Rīgas firma Monolīts būvvadība. Iepriekš viņi Valmierā nav bijuši, taču strādā ļoti labi.

ČAKLIE ZAĻIE VĪRIŅI. Uz sastatnēm pie betonēšanai gatavojamās stadiona tribīņu priekšējās sienas strādā koši zaļos specapģērbos tērpti Rīgas firmas Monolīts būvvadība strādnieki. Čakli vīri, katru darbdienas rītu jau pirms astoņiem esot objektā, viņus uzslavē Aivars Lipskis.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru