Valmieras ielu remonti – Limbažu ceļu zīmē

- 4.Jūnijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Tā var teikt, iepazīstoties ar Valmierā patlaban notiekošajiem ielu rekonstrukcijas darbiem. Par visu sīkāk Liesmai pagājušajā otrdienā pastāstīja pilsētas pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes ceļu būvinženiere INESE KOKENBERGA.

Var teikt, ka ar jūniju sākas tāda nopietnāka ceļu darbu sezona. Patiesībā gan Valmierā tā jau nedaudz ieskrējusies. Bet sāksim ar tiem darbiem un tiem objektiem, kuri uz šo sezonu – gan plānoti, gan neplānoti – bija palikuši no pērnā gada.

No pagājušā gada mums palika trīs objekti. Viens ir šis lielais TNT (maģistrālās Leona Paegles ielas rekonstrukcijas) objekts, kas arī tā bija plānots kā pārejošais objekts. Darbi tur šogad tika atsākti jau ļoti laikus un turpinās ar lielu joni. Plānots, ka šogad darbus tur pabeigs. Pilsētnieki jau droši vien pamanījuši satiksmes ierobežojumus Voldemāra Baloža ielā, tur pagājušajā gadā darbi netika veikti apzināti, lai iela pa ziemu būtu atvērta satiksmei. Tagad un līdz pat darbu nobeigumam Voldemāra Baloža iela būs ciet, tiks nodrošināta piekļuve uzņēmumiem, kuri tur atrodas, bet caurbraukšanai iela būs slēgta visu vasaru. Pilsētas maršruta autobuss, kas kursē uz bērnudārzu Bitīte, brauc cauri Vidzemes slimnīcas teritorijai, un tā tas turpināsies vēl vairākus mēnešus. Plānots, ka nākamajā nedēļā (šonedēļ!) tiks klāts asfaltbetons Leona Paegles ielas posmam no Brēžas ielas līdz Ausekļa ielai, kas tika izbūvēts jau pērn, šogad tur tika veiktas vēl pēdējās pārbaudes iebūvētajām apakšzemes komunikācijām. Līdz ar to šis posms jau tuvākajā laikā būs praktiski gatavs, taču, tā kā viss objekts ir divu kilometru garumā, tad, protams, tas tiks būvēts pa posmiem. Pārējā objekta daļā darbus plānots pabeigt līdz šī gada beigām.

JĀROKAS DZIĻĀK! Šeit, Voldemāra Baloža ielas galā, jau aiz iebrauktuves uz Metāla Aliansi un citiem šeit esošajiem uzņēmumiem, tuvojoties Jumaras ielai, pamazām jaunās ielas trasē sākas ierakuma daļa, tāpēc te patlaban galvenais darbs ekskavatoram un pašizgāzējiem.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru