Valmieras hokejistiem otrā uzvara pēc kārtas

- 12.Janvāris, 2015

Otro uzvaru pēc kārtas šajā gadā izcīnīja Valmieras hokejisti, kuri viesos ar rezultātu 4:1 pārspēja Daugavpils komandu. Noraidījumu un asumu piesātinātā spēlē valmierieši tika galā ar latgaliešiem. Šī bija otrā uzvara četrās spēlēs pret Daugavpils/LDZ CARGO. Vārtus Valmieras komandas labā guva Guntis Džeriņš, Mikus Ozols (2) un Pauls Krūmiņš.

Uz spēli valmierieši devās gandrīz tādā pašā spēlētāju sastāvā kā pret HS Rīga 98 komandu. Traumētie turpināja dziedēt savainojumus — komandai nevarēja palīdzēt Kārlis Bulmeistars un Jānis Lauris. Toties debiju Valmieras HK sastāvā piedzīvoja aizsargs Helmuts Gusts. Vārtos stājās Dāvis Dakša.

Tika aizvadīta pirmsspēles iesildīšanās trīsdesmit minūšu garumā, pēc kuras sekoja ledus tīrīšana. Šāda veida iesildīšanās nav ierasta 1. līgā, bet tas palīdzēja iekustēties pēc garā ceļa. Abas komandas spēli uzsāka lēni. Pirmo noraidījumu nopelnīja valmierieši, sodīts tika Pauls Krūmiņš. Daugavpilieši iespēju neizmantoja. Perioda 8. minūtē pie mājinieku vārtiem bija saķeršanās, kuras rezultātā tika noraidīti abu komandu hokejisti. 16. minūtē, kad valmierieši spēlēja mazākumā, savā zonā ripas ceļā gūlās Lauris Žagariņš. Ripa atsitās un izslīdēja ārpus zonas. Lielā ātrumā to savāca Guntis Džeriņš, kurš izgāja viens pret pretinieku komandas vārtsargu un guva vārtus. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar tīkamu rezultātu Valmieras HK — 1:0.

ASA SITUĀCIJA. Cīņa pie Daugavpils komandas vārtiem.