Valmieras HK sezonu noslēdz ar zaudējumu

- 9.Aprīlis, 2015

Pirmajā aprīlī, piedzīvojot astoto zaudējumu pēc kārtas, sezonu Latvijas 1. līgā noslēdza Valmieras HK. Diemžēl šoreiz nepārspēti palika jaunie HS Rīga 98 hokejisti, kurus šosezon valmieriešiem izdevies apspēlēt četrās no sešām tikšanās reizēm.

Valmieras HK maču aizvadīja tikai 12 vīru sastāvā, pret rīdziniekiem vārtu drošība tika uzticēta abiem komandas vārtsargiem: Jānim Leitim un Gintam Rudzītim.

Spēles pirmajās minūtēs aktīvi darbojās abas komandas. Pirmie vārtus guva viesi — pretuzbrukuma rezultātā, spēlējot mazākumā, to paveica HS Rīga 98 komandas hokejists. Pēcāk Valmieras HK vēl divas reizes spēlēja vairākumā, tomēr vārti netika nedz gūti, nedz arī ielaisti. Perioda 18. minūtē par kautiņu parūpējās valmierietis Kalvis Vērzemnieks un Rīgas komandas aizsargs Rihards Ričards Stinkurs. Dūru aktivitāte palīdzēja viesiem, kuri pēc nepilnas minūtes guva otros vārtus spēlē. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar HS Rīga 98 komandas uzvaru — 2:0.

LOTĀRS ZARIŅŠ sezonas noslēguma spēlē atdeva divas rezultatīvas piespēles. Edgara Vaivada foto