Valmieras HK pirmo reizi sezonā pārspēj tukumniekus

- 8.Decembris, 2014

Uz Tukumu Valmieras hokejisti devās mazliet atšķirīgākā sastāvā, nekā tas bija spēlē pret HK Daugavpils. Līdzi nebrauca viens no komandas līderiem Guntis Džeriņš, tāpat Kristaps Bīnerts, kam jāturpina dziedēt traumu, bet vārtos stājās Dāvis Dakša, kas pēdējā laikā ir atguvis hokeja garšu.

Mājinieki valmieriešus pārsteidza diezgan ātri. Jau trešajā minūtē precīzs bija Mārtiņš Rutkis. Perioda vidusdaļā pirmo noraidījumu spēlē nopelnīja Valmieras hokejisti, ar divām minūtēm par klupināšanu tika sodīts Lauris Žagariņš. HK Tukums pirmā maiņa turpināja dominēt, un līdz pirmās trešdaļas beigām mājinieki guva vēl divus vārtus. Otrreiz mūsējo vārtsargu pārspēja Mārtiņš Rutkis, savukārt trešo vārtu autors bija Elvis Kaimiņš. Pirmais periods  Valmieras hokejistiem noslēdzās gaužām bēdīgi, atstājot iedzinējos ar 0:3.

KĀ MŪRIS. Labu spēli Valmieras HK vārtos aizvadīja Dāvis Dakša.