Valmieras HK gadu sāk ar zaudējumu

- 7.Janvāris, 2015

Pagājušo svētdien Valmieras HK aizvadīja kalendārā gada pirmo spēli, Vidzemes OC ledus arēnā tiekoties ar HK Liepāja Juniors hokejistiem. Kopš 27. un 28. decembra spēlēm Liepājā, kurās mūsējie attiecīgi zaudēja ar 2:5 un uzvarēja ar 6:4, valmieriešu sastāvā būtisku pārmaiņu nebija, bet vārtus sargāja abi komandas vārtsargi — Jānis Leitis un Dāvis Dakša.

Spēli labāk vajadzēja uzsākt mājiniekiem, jo Liepājas hokejisti vien mazāk nekā stundu pirms spēles bija ieradušies Valmierā. Tomēr viss izvērtās otrādi, likās, ka valmierieši mērojuši kādu garu ceļu. Pirmie vārti tika gūti jau spēles 4. minūtē, kad precīzi bija Liepājas hokejisti. Pēc minūtes noraidījumu nopelnīja viesu hokejists, dodot valmieriešiem iespēju spēlēt vairākumā, ko mājinieki arī izmantoja:  ar spēcīgu šķīlienu vārtu devītniekā precīzs bija Toms Sproģis — 1:1. Valmiera sasparojās, un nebija ilgi jāgaida, kad vadībā izvirzījās laukuma saimnieki — pēc cīņas vārtu priekšā ripu liepājnieku vārtos iebakstīja Kristaps Bīnerts. Tomēr līdz perioda vidum viesi guva divus bezatbildes vārtus, piedevām 11. minūtē noraidījumu nopelnīja Toms Sproģis, mazākums netika izturēts, un Liepājas hokejisti panāca jau 4:2 savā labā. Valmieras HK veica vārtsargu maiņu, Dāvja Dakšas vietā stājās Jānis Leitis, taču līdz perioda beigām Liepāja Juniors guva vēl vienus vārtus.

CĪNĪTĀJS. Kristaps Bīnerts Valmieras HK labā guva otros vārtus.