"Valmieras HK" cieš sagrāvi Tukumā

- 2.Oktobris, 2014

Aizvadītajā nedēļā Valmieras hokejisti aizvadīja trešo spēli 1. līgas ietvaros. Diemžēl tika piedzīvots trešais zaudējums pēc kārtas, šoreiz pret HK Tukums hokejistiem ar 3:9. Patlaban Vidzemes pārstāvji turnīra tabulā ieņem pēdējo vietu un ir vienīgā komanda, kas vēl nav izcīnījusi nevienu punktu. Tomēr tas ir tikai sākums, un mēs ticam, ka uzvaras būs!

Valmieras komandas vārtus sargāt bija uzticēts Gintam Rudzītim, kam šī bija otrā spēle čempionātā. Maču sliktāk uzsāka valmierieši, jo otrajā minūtē par grūšanu apmalē noraidījumu nopelnīja aizsargs Toms Feldmanis. Ilgi nebija jāgaida, kad tādu pašu noraidījumu nopelnīja Rūdolfs Virsis. Šo iespēju Tukuma hokejisti nelaida garām un guva pirmos vārtus. Divas minūtes vēlāk tukumnieki realizēja vēl vienu vairākumu, panākot 2:0. Valmieras HK nekavējoties pieprasīja pusminūtes pārtraukumu. 30 sekunžu pauze viesiem nenāca par labu, un līdz perioda beigām tika zaudēti vēl divi vārti. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar Valmieras hokejistiem nelabvēlīgu rezultātu 0:4.Pirmās trešdaļas beigās vārtos stājās Dāvis Dakša, kurš arī uzsāka otro periodu. 6. minūtē vairākumu izmantoja Valmieras hokejisti, vārtus guva komandas līderis Kristaps Bīnerts. Četras minūtes vēlāk Tukums panāca 5:1. Pēcāk trīs minūšu laikā mājinieki guva divus vārtus, graujot Valmieras komandu ar 7:1. Minūti pirms perioda beigām otros vārtus spēlē guva Kristaps Bīnerts, vairākumā panākot 2:7. Otrā trešdaļa noslēdzās ar bezcerīgu rezultātu no Valmieras komandas skatupunkta.