Valmiera līgas pārtraukumā cīnās kausa izcīņā

- 8.Jūlijs, 2014

Sestdien Latvijas kausa izcīņas 1. kārtā Valmiera Glass FK/BSS savā bāzes laukumā Limbažu ielā tikās ar RTU FC futbolistiem no Rīgas.

Visai līdzīgā cīņā aizritēja lielākā daļa no spēles laika. Rezultāts pēc 90 nospēlētajām minūtēm vēstīja — 1:1. Pirmie vārtus otrā puslaika sākumā guva viesi. Valmierieši rezultātu izlīdzināja spēles 65. minūtē, kad pēc Mārča Ērgļa bumbas iespēles soda laukumā rikošetā atlekusī bumba no Nika Savaļnieka studentu augumā īsajam vārtsargam ar slaidu loku pārlidoja pāri un kuriozā situācijā attapās tam aiz muguras — vārtu tīklā.

PUNKTS UZ I. Uzvaru nesošo Valda Veinberga vārtu guvumu kausa spēlē pret RTU FC aiz laukuma gala līnijas vēro Valmiera Glass FK/BSS galvenais treneris Gatis Ērglis.