Valmiera Glass FK/SKS pirmā uzvara pašu mājās

- 24.Novembris, 2015

Pie otrās uzvaras savā debijas sezonā Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) 1. līgas čempionātā tikusi «Valmiera Glass FK/SKS», kas svētdien Vidzemes Olimpiskajā centrā (VOC) ar 3:1 (1:1) pārspēja viesus no Rīgas — «PB Line».

Nedēļu iepriekš turnīra 5. kārtā valmierieši izbraukuma spēlē Rīgā cieta sāpīgu zaudējumu pret «DSV Transport» (2:3). Spēles gaitā izpaudās viesu pārākums, pēc momentiem rezultātam būtu bijis jābūt graujošam, diemžēl, kā tas nereti gadās — neiesit tu, iesit pretinieks. Mūsējo rindās ar vārtu guvumu atzīmējās Mārcis Ērglis (32’), bet otri vārti «DSV Transport» spēlētāja Alekseja Šroma «autogols» (5’).

Svētdienas spēlē iniciatīva atkal piederēja valmieriešiem, bet atšķirībā no iepriekšējās spēles Rīgā šajā tā tika novesta līdz uzvarai — pirmajai savu skatītāju priekšā. Rezultātu spēlē atklāja Artūrs Pallo pēc skaistas soda sitiena izspēles 16. minūtē. Viesi gan rezultātu acumirklī izlīdzināja — 18. minūtē precīzs bija Artūrs Strazdiņš. Nākamajā epizodē noraidījumu saņēma Pallo, kā rezultātā valmieriešiem divas minūtes nācās spēlēt mazākumā. Laime nelaimē, bet tieši mazākuma izspēlē spēles 22. minūtē pendeli uz viesu vārtiem nopelnīja Mārcis Ērglis, kuru precīzi realizēja Maksims Koļesņikovs. Trešos vārtus spēles 25. minūtē guva Dāvis Gaigals, pēc kā laukuma saimniekiem atlika vien savu pārsvaru nosargāt līdz fināla svilpei.

Nākamā «Valmiera Glass FK/SKS» spēle notiks izbraukumā — šosvētdien (29. nov.) pl. 14 Kuldīgā pret «FC Nikers». Nākamā mājas spēle paredzēta 6. decembrī pl. 14 VOC pret «Madona FK».

Atgādinām, ka turpinās komandu pieteikšanās Valmieras telpu futbola čempionātam (interesentiem zvanīt Uldim pa tel. 26389887).

AIZSARGĀJOTIES. Spēles pret «DSV Transport» epizode: vārtos Kaspars Ribaks, viņam palīdz Valdis Veinbergs un Mikus Veidemanis.