Uzvara mazākumā

- 28.Aprīlis, 2015

Latvijas futbola Komanda.lv 1. līgas čempionāta ceturtās kārtas spēlē Valmiera Glass FK/BSS ar 3:0 (2:0) izbraukumā Ķekavā pārspēja FK Auda.

Spēlējot bez diskvalificētā kapteiņa Nika Savaļnieka un otra uzbrukuma līdera Alvja Dubova, valmierieši Ķekavā arī bez šiem trumpjiem spēja atstāt jaņos nebūt ne tik vājo Audas komandu.

Jau pašā spēles sākumā, kad spēlētas tika vien 2 minūtes, rezultātu atklāja Jānis Apsītis. Pēc neveiklas Audas vārtsarga Mārtiņa Miezīša bumbas apstrādes Jānis bija acīgākais un to ar galvu no pāris metru attāluma raidīja vārtos — 1:0. Turpinājumā izpaudās līgas līderu pārākums, veiksmīgāk pieturot bumbu un kontrolējot spēles gaitu... līdz 25. minūtē komandu mazākumā atstāja Valdis Veinbergs.

LABS PAPILDINĀJUMS. Valcēnieša Oskara Mada Miķelsona debija Valmieras komandas rindās izdevusies tuvu izcilai. Nu gūti arī pirmie vārti.