Tukumnieki salauž valmieriešus

- 10.Novembris, 2015

Morāli salauztais Valmieras hokeja klubs piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas. HK Tukums hokejisti pārgāja pāri valmieriešiem ar rezultātu 5:1. Vienīgos vārtus Valmieras komandas labā guva Pauls Krūmiņš. Tagad līdz 29. novembrim Valmieras HK spēļu nebūs — īstais laiks puišiem savākties.

No mača pirmajām minūtēm Valmieras hokejisti spēlēja pasīvi — negāja virsū pretiniekiem, ļaujot tiem laukumā pilnīgu vaļu. Pretuzbrukumus valmierieši vēlējās izspēlēt skaisti, bet ar skaistām izspēlēm hokejā nepietiek, nepieciešami vārti. Perioda vidū rezultātu atklāja tukumnieki, un pirmā trešdaļa tā arī noslēdzās ar rezultātu 0:1.

Otrajā trešdaļā mājinieki cīnījās apņēmīgāk. Sāka veidoties vārtu gūšanas situācijas, gan ar piebildi sāka veidoties... Perioda 9. minūtē otros vārtus spēlē guva HK Tukums komanda. Tomēr valmierieši ātri samazināja vārtu starpību līdz vieniem, taču tā izrādījās pēdējā ripa tukumnieku vārtos šajā spēlē. Līdz perioda beigām viesi vēl divkārt pārspēja valmieriešu vārtsargu, un trešdaļa noslēdzās ar ļoti nepatīkamu 1:4 rezultātu.