Trīs uzvaras pēc kārtas

- 11.Augusts, 2015

Latvijas futbola Komanda.lv 1. līgas čempionāta pēdējās trīs kārtās Valmiera Glass FK/BSS tikusi pie trīs uzvarām un svarīgiem deviņiem punktiem turnīra tabulā.

Atsākoties turnīram, pēc jūlija pauzes, valmieriešus visupirms gaidīja grūts eksāmens Rēzeknē. Kā vēlāk izrādījās, pretinieki pretestību viesiem spēja izrādīt vien pirmajā puslaikā — sākoties otrajam, grožus savās rokās ņēma valmierieši un sablietēja vārtus uz nebēdu. 5:0 — vārtu guvumi mūsējo rindās pieciem dažādiem spēlētājiem.

Pēc nedēļas, 16. kārtā turnīra vicelīderi Staicelē tikās ar FK Staiceles Bebriem, kuriem pirmais gads 1. līgā pagaidām pagalam neveiksmīgs. Jautājums par uzvarētāju šajā spēlē tika noņemts jau spēles 20. minūtē, kad tablo jau rādīja 2:0 viesu labā. Skanot spēles beigu svilpei protokols fiksēja 6:1, kur pieci no gūtajiem vārtiem uz Nika Savaļnieka rēķina.

SKARBĀ ANGĻU STILĀ cīņā ar Alberta vārtsargu otrajā stāvā pārāks izrādījās Niks Savaļnieks gūstot uzvaras vārtus spēlē un savus 19 čempionātā.