Spēlēju, dancoju Burtnieku estrādē

- 21.Augusts, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

11. augustā Burtnieku parka estrādē ar krāšņu uzvedumu finišēja nu jau trešais ikgadējais biedrības Pāvulēni iniciētais projekts Dodot gūtais – neatņemams.

Jau ierasti tajā Burtnieku novada bērni un jaunieši kopā ar deju skolas Dzirnas pedagogiem un dalībniekiem Agra Daņiļēviča virsvadībā nedēļu ilgas kopīgas nometnes laikā iestudē un noslēgumā atrāda kopīgi veidotu uzvedumu. Šoreiz tas bija pirms 15 gadiem Dzirnu uzvestais Spēlēju, dancoju folkloras grupas Iļģi pavadījumā.

Dejot gribošie novada bērni un jaunieši – vecumā no 10 gadiem – koncertam Burtniekos gatavojās astoņas dienas. Jauno censoņu vidū daudzi kopā ar Dzirnām izbaudīja dejas sagatavošanas sūro darbu un saldo uzstāšanās gandarījumu jau trešo gadu pēc kārtas, vairums projektā darbojās otro gadu, bet bija arī daži pirmgadnieki. Tie, kuriem pērnvasar kaut kādu iemeslu pēc nebija sanācis piedalīties, šoreiz ar vislielāko prieku atgriezās pie pirmajā vasarā iepazītajām lietām, pie reizes apvaicājoties, vai turpinājums projektiem būs nākamajā vasarā... Jo viņi visi ļoti vēlas piedalīties! Kaut arī vesela nedēļa tad paiet smagā, grūtā darbā, jo visu nākas mācīties pilnīgi no nulles. Protams, gadās arī pa kādai asarai brīžos, kad kaut ko uzreiz neizdodas apgūt, bet tas pieder pie lietas. Projektu vadītāja Inese Karnāte triju gadu laikā neatceras nevienu dezertieri!

SKATS NO UZVEDUMA. Deja vieno gan pieredzējušos Dzirnu dejotājus, gan Burtnieku novada jaunos talantus. Andra Ķestera foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru