"Rāmavas" izstādē redzēts un dzirdēts

17.Oktobris, 2018
Ekonomika
Laikrakstā

Jau tradicionāli Liesmas interešu lokā ir pavasara un rudens izstādes Rāmavā. Izņēmums nebija arī 27. starptautiskā lauksaimniecības, mežsaimniecības, vides veidošanas un labiekārtošanas izstāde pagājušās nedēļas nogalē.

AR LATGALĒ AUDZĒTO. Te nu vesels blāķis dažādu gardumu no Latgales mājražotājiem. Kamēr man labi zināmais un arī Valmiermuižā Ar Gardu Muti tirdziņā sastaptais mutīgais špeka veirs Andris aizgājis paraudzīt, kas izstādē citiem atvests, tikmēr aiz letes saimnieko apsviedīga kundze Inese, kurai arī pašai lieliski garšo latgaliešu gardumi, tāpēc fotogrāfam nākas pagaidīt, kamēr viņai mute tukša un nekas netraucē smaidam. G. Vīksnas foto

Izstāžu kompleksā Rāmava šoreiz pabiju izstādes atklāšanas dienā, kad ceturtdien rīta pusē paviljonā un āra ekspozīcijās vēl drūzmas nebija, un visu labāk varēja gan apskatīt, gan savākt interesantu informāciju, gan arī pafotografēt.

Iespējams, šoreiz mazāk bija dažādu amatnieku ar saviem darinājumiem, nekur neredzēju nevienu metālistu, toties plašā izvēlē bija lielākas un mazākas pirtis – pašu mājās ražotas un arī lietuviešu atvestās.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru