Rāmava slīkst stādu jūrā!

- 16.Aprīlis, 2019
Ekonomika
Laikrakstā

Jau tradicionāli Liesma pārbauda, kas jauns ikgadējā pavasara piedāvājumā izstāžu kompleksā Rāmava. Viņnedēļ – no ceturtdienas līdz sestdienai – tur notika 27. starptautiskā lauksaimniecības, lopkopības, dārzkopības un komunālās saimniecības izstāde, nu jau Pavasaris 2019.

Piektdiena ne tirgotājus un pakalpojumu sniedzējus, ne apmeklētājus un pircējus nelutināja ar dīkai pastaigai atbilstošiem klimatiskajiem apstākļiem, gaiss bija sasilis tikai dažus grādus virs nulles. Tomēr ierastā burzma bija gan starp tehnikas rindām, gan pie dažādu gardumu tirgotājiem. Šoreiz uzkrita lielā stādu bagātība, manuprāt, piedāvājums bija vismaz pāris reizes plašāks nekā citos gados vērotais, tāpēc šoreiz zemē rokamā stādāmā materiāla piedāvātāji bija izspieduši pārtikas tirgotājus no viņu ierastās promenādes aiz lielā izstāžu paviljona tālāk uz tehnikas zonu. Nenoliedzami interesantākās lietas atkal notika mežizstrādes sacensību laukumā – šoreiz zāģerim, izmantojot visus viņa amatam atļautos rīkus, vajadzēja stāvus zemē iestādītu pamatīgu baļķi nozāģēt un nogāzt precīzi apmēram metru platā zonā. Jāteic, ka vīrs ar motorzāģi strādāja gan stāvus, gan tupus, gan pat guļus, taču rezultātā smagais stumbrs nogāzās precīzi pa vidu starp mietiņiem. Īsts profesionālis!

Tāds pats profesionālis savā nišā – Kalēju maizes un vēl citu mīklas izstrādājumu cepšanā – ir labi zināmais allaž smaidīgais meistars ANDREJS BROKS no Madonas puses. Viņam pat uz priekšauta rakstīts Labākais saimnieks Andrejs. Šoreiz viņš uz Rāmavu atbraucis ar pārsteigumu, par kuru pastāsta īsā sarunā ar Liesmu.

TAGAD ARĪ GAĻAS PĀRSTRĀDĀTĀJS. Kalēju maizes cepējs Andrejs Broks uz Rāmavu atvedis ne tikai bagātu miltu izstrādājumu klāstu, bet arī veselu krāvumu (pa kreisi) ar paša gatavotas asinsdesas luņķiem!


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru