Pret Tukumu bez smukuma

- 22.Aprīlis, 2015

Latvijas futbola Komanda.lv 1. līgas čempionāta trešās kārtas spēlē Valmiera Glass FK/BSS ar 2:1 (2:1) pārspēja FK Tukums 2000 TSS.

Sestdienas spēles pretinieki no Tukuma uz Valmieru brauca pēc graujošas uzvaras ar 7:0 pār Jēkabpili iepriekšējā kārtā. Arī pirmās kārtas spēlē viņi rādīja cienīgu pretsparu liepājniekiem, tomēr spēlē zaudēja ar 1:3.

Cīņu ar valmieriešiem viesi iesāka apņēmīgi — gūstot virsroku pār bumbas kontroli. Jau spēles sākums liecināja, ka šodien mājiniekiem pretiniekos gadījies ciets rieksts. Pirmo bīstamo momentu pie svešiem vārtiem spēles 14. minūtē izveidoja viesu uzbrucējs Kristaps Blanks, viņa spēcīgi sisto bumbu vārtu daudzstūrī ar akrobātisku lēcienu atvairīja Elvis Arnavs. Jāpiebilst, ka Blanks, kura kontā 21 spēle Latvijas izlases kreklā, valmieriešiem arī sagādāja vislielākās galvassāpes visas spēles garumā. Savu tukumnieki panāca spēles 18. minūtē, kad pēc Rinalda Kalnciema piespēles bumbu teju tukšos vārtos izklupienā raidīja Atis Kovaļovs — 0:1.

CIENĪGS PRETINIEKS. Ar zilumiem, nobrāzumiem un puniem, tomēr uzvaru spēlē pret tukumniekiem valmieriešiem izdevās gūt.