Pirmā uzvara kabatā

- 6.Oktobris, 2014

Valmieras hokejisti 5. oktobrī izcīnīja pirmo panākuma šosezon, ar 5:4 uzvarot SK Rīga 98 komandu un ierakstot pirmos trīs punktus turnīra tabulā, kas gan vēl neļauj komandai pakāpties augstāk.

Valmierieši SK Rīga 98 hokejistiem sagādāja otro zaudējumu šajā sezonā. Līdz šim rīdzinieki divas reizes pēc kārtas bija uzvarējuši HK Tukums komandu un vienreiz atzinuši Liepājas komandas pārākumu.Uz spēli Valmiera ieradās kaujinieciski ar trim maiņām, bet ar vienu vārtsargu. Tomēr viena vārtsarga esamība neradīja nekādas bažas komandā. Spēle iesākās ar nelielu Valmieras komandas pārsvaru. Izskatījās, ka mājinieki ir mazliet sabijušies, un viņiem tādiem arī vajadzēja būt, jo viesi jaunos hokejistus nepārtraukti spieda pie bortiem. Pirmais noraidījums sekoja no SK Rīga 98 komandas puses, kad par bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju tika sodīts Aleksejs Popovs. Šo vairākumu Valmiera neizmantoja. Toties spēles 11. minūtē ar spēcīgu metienu caur pretinieku vārtsarga padusi pirmos vārtus spēlē un sezonā guva Valmieras komandas uzbrucējs Vladislavs Ņikiforovs. Nebija ilgi jāgaida, kad pēc pāris minūtēm tika sodīti uzreiz divi valmierieši — Jēkabs Ķieģelis par turēšanu ar nūju un Jānis Maļinovskis par klupināšanu. Lielajā vairākumā mājinieki nebija naski uz vārtu gūšanu, bet nopelnīja noraidījumu savās rindās. Tomēr vairākums turpinājās 4:3 hokejistu sastāvā. Vienus vārtus vairākumā SK Rīga 98 hokejisti tomēr iemeta, izlīdzinot rezultātu — 1:1. Taču tas nebija viss — ar tā saucamajiem vārtiem ģērbtuvē 49 sekundes pirms perioda beigām izcēlās mājinieki, izvirzoties vadībā pēc pirmā perioda — 2:1.