Pārāki izrādījās tukumnieki...

- 22.Janvāris, 2015

Valmieras hokejistu spēle ar HK Tukums/Stiga RM komandu, kurā valmierieši atzina tukumnieku pārākumu, bija pirmā, ko šosezon translēja internetā, saņemot pozitīvas atsauksmes.

Pēc vairāku spēļu izlaišanas sastāvā atgriezās Valmieras komandas aizsardzības balsti Arvis Purviņš, Toms Mencis un Toms Feldmanis, taču uzbrukuma līnijā vajadzēja iztikt bez komandas labākā vārtu guvēja Mikus Ozola un pieredzējušā Gunta Džeriņa. Valmieras HK vārtos stājās pēdējās spēles labi aizvadījušais Dāvis Dakša.

Pirmā trešdaļa iesākās aktīvi abu komandu izpildījumā. Pirmais noraidījums tika nopelnīts spēles 6. minūtē, kad divu minūšu sodu saņēma HK Tukums/Stiga RM spēlētājs. 30 sekundes spēlējot mazākumā, tukumnieki nopelnīja vēl vienu noraidījumu, paliekot trīs vīru sastāvā, diemžēl valmierieši to nespēja izmantot, un noraidījumu vairākuma laikā nopelnīja Dāvis Zunde, jo tiesneši ar soda minūšu dalīšanu neskopojās. Nevienai komandai nespējot izmantot vairākuma iespēju, pirmā trešdaļa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu — 0:0.

Otrajā periodā viesu komandas hokejisti bija aktivizējušies un lielu spēles daļu pavadīja Valmieras komandas zonā. HK Tukums/Stiga RM presings atmaksājās ar gūtiem vārtiem, un otrā trešdaļa noslēdzās ar Tukuma komandas pārākumu — 3:0.

KĀ JUVELIERIS. Lauris Žagariņš guva vārtus pēdējā spēles sekundē.