Novads sumina savējos

22.Novembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienā, 18. novembrī, Vaidavas kultūras un amatniecības centrā notika svinīgs sarīkojums «No Brīvības līdz Brīvībai».

Pasākuma ietvaros gan novada ilggadējiem pagastu un novada dzīves veidotājiem un attīstības veicinātājiem, gan šodienas aktīviem sabiedrības dalībniekiem tika pasniegti Kocēnu novada domes Atzinības raksti un apbalvojumi Latvijas simtgadē, klātesošie ielūkojās arī vēstures arhīvos, kas glabā foto un video liecības par notikumiem Kocēnu novadā 100 un vairāk gadu garumā, bet svētku atmosfēru radīja Kocēnu novada amatiermākslas kolektīvu priekšnesumi un vokālās grupas «Framest» koncerts.

Kocēnu novada domes Atzinības rakstu un apbalvojumu Latvijas simtgadē, ko radījusi māksliniece Anda Munkevica, saņēma: Laimonis Mīlenbergs, Alfrēds Vinters, Ņina Zavacka, Vitauts Staņa, Ineta Amoliņa, Lolita Baltgaile, Sarmīte Bračka, Daina Sirmā, Gita Daubare, Valters Grīviņš, Inita Hihalovska, Īrisa Vainovska, vīriešu un sieviešu virslīgas florbola komandas «Rubene», to ilggadējie spēlētāji Linda Līce un Ivars Jēkabsons, vidējās paaudzes deju kolektīvs «Savieši», skriešanas seriāls «Cilpas», «Vaidavas keramika», «Zirgaudzētava «Kocēni»», Kocēnu 38. skautu vienība un biedrība «Rubenes Anši».

Simtgades pasākumā tika pasniegti arī divi Izglītības un zinātnes ministrijas apbalvojumi – Atzinības rakstu saņēma Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestādes «Auseklītis» vadītāja vietniece izglītības jomā Sandra Grīnliņa, savukārt Pateicības rakstu saņēma Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestādes «Auseklītis» pirmsskolas izglītības skolotāja Rūta Mazkalne.

APBALVOJUMU saņem bijusī ilggadējā Kocēnu pamatskolas direktore Ņina Zavacka. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru