Notiks SEB MTB maratona 1. posma Cēsis – Valmiera trašu apskates

- 14.Aprīlis, 2015
Sports
Portālā

Sestdien, 18. aprīlī, nedēļu un vienu dienu pirms jaunās SEB MTB maratona sezonas sākuma norisināsies 1. posma Cēsis – Valmiera trases apskate. Skandi motors distances trases apskates sākums no Cēsu Pils laukuma būs pulksten 12:00, bet Virši – A brauciena apskates sākums šajā pat vietā sāksies pulksten 12:30.

Jau 26. aprīlī ar posmu no Cēsīm līdz Valmierai startēs 14. SEB MTB maratona sezona. Tradicionāli nedēļu pirms posma notiek trašu apskates. Sacensību rīkotāji aicina pulcēties visus interesentus uz trases apskati sestdien, 18. aprīlī, Cēsu Pils laukumā.

Pulksten 12:00 organizatora pārstāvju vadībā trases apskatē dosies Skandi motors distances veicēji. Sacensību rīkotāji aicina izmēģināt jauno trasi, kuras pirmā daļa solās būt krietni atšķirīgāka no iepriekšējiem gadiem.

Virši – A distances trases apskates sākums no Pils laukuma sāksies pulksten 12:30. Arī šeit dalībniekus pavadīs pavadonis. Abas distances satiksies pie Rāmnieku tilta, kur arī trases saiet kopā.

Organizatori vērš uzmanību, ka trases apskate nav treniņš. Visas distances uz 18. aprīli būs marķētas ar bultiņām uz kokiem.

Komentāri
Pievienot komentāru