Jaunie hokejisti aizvadījuši gada pirmo spēli

- 13.Janvāris, 2017

8. janvārī Vidzemes Olimpiskā centra «Elektrum» ledus hallē norisinājās Latvijas bērnu un jauniešu meistarsacīkstes hokejā U-12 vecuma grupā. «Valmieras HK/BSS» mērojās spēkiem ar HS «Rīga 2006».

Gada pirmajā spēlē valmierieši atzina U-12 tabulas līderu rīdzinieku pārākumu, piekāpjoties ar rezultātu 2:5. Spēles pirmais periods noslēdzās bez gūtiem vārtiem. Spēles otrajā trešdaļā norisinājās spraigas cīņas. Nepilnas divas minūtes pirms otrā perioda beigām valmierietis Edgars Mucenieks nopelnīja sodu par grūdienu mugurā. Tomēr jaunie hokejisti spēja saņemties un mazākumā gūt vārtus. Pēc Edija Lāča piespēles Toms Trockis raidīja ripu devītniekā un panāca rezultātu 1:0. Otrais periods noslēdzās valmieriešu labā. Diemžēl trešais periods viņiem izvērtās neveiksmīgs, jau perioda 43. sekundē tika zaudēti vārti — 1:1. Valmierieši nespēja atgūties un minūtes laikā zaudēja vēl divus vārtus, un spēles 34. minūtē rezultāts vēstīja jau 1:3. Pēc trešajiem zaudētajiem vārtiem tika nomainīts vārtsargs — Rainera Krūzes vietā stājas Marks Rezanovičs. «Valmieras HK/BSS» paliekot mazākumā, rīdzinieki guva vēl vienus vārtus — 1:4. Pēc nepilnas minūtes Rezanovičs tika pārspēts otro reizi, rīdziniekiem gūstot piektos vārtus. Spēles izskaņā mājinieku skatītāju priekšā skaistus vārtus izdevās gūt Endijam Lācim — 2:5.

«Valmieras HK/BSS» spēlējošais talantīgais Toms Trockis ir gadu jaunāks par citiem U-12 hokejistiem, bet rāda ļoti atzīstamu sniegumu. Pašlaik Toms ir otrs rezultatīvākais spēlētājs Latvijas bērnu un jaunatnes meistarsacīkšu hokeja turnīra U-12 grupā. Toms šobrīd ir sakrājis jau 41 rezultativitātes punktu, tuvāko sekotāju apsteidzot par trīs punktiem.

Pēc 14 aizvadītām spēlēm Latvijas bērnu un jaunatnes meistarsacīkstēs hokejā «Valmieras HK/BSS» U-12 komanda ar izcīnītajiem 24 punktiem ieņem 8. vietu. HS «Rīga 2006» šobrīd pēc aizvadītām 14 spēlēm ar 39 punktiem ieņem pirmo vietu.

«Valmieras HK/BSS» — HS «Rīga 2006»

Vārti: 29:25 Trockis (Lācis) 1:0, 30:43 Berķis (Kravcovs) 1:1, 33:14 Ansons (Krišjānis) 1:2, 33:45 Streikišs (Berķis, Kravcocs) 1:3, 40:53 Retenais (Berķis) 1:4, 41:33 Streikišs 1:5, 43:32 Lācis (Mucenieks, Česlis) 2:5.