No Latgales pārvests vērtīgs punkts

- 19.Decembris, 2017

Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) Optibet Virslīgas kārtējā spēlē VALMIERA GLASS VIA futbolisti svētdien Ludzā tikās ar pērn šajā turnīrā vairāk nekā pārliecinoši debitējušo TFK Rēzekne. Arī šogad rēzeknieši rāda atzīstamu sniegumu, pašlaik atrodoties turnīra tabulas otrajā vietā. Neskatoties uz acīmredzamo favorītu statusu, spēlē Ludzā viņiem tā arī neizdevās salauzt sīkstos valmieriešus, rezultātā tika fiksēts neizšķirts — 4:4 (3:3).

Mūsu telpu futbola meistari jau ar pirmajām minūtēm Ludzā lika saprast, ka viņi pretiniekiem nebūs ar pliku roku ņemami — kad nospēlētas bija vien 42 sekundes, pirmos vārtus guva Ulvis Bērziņš, viņam pēc 40 sekundēm piebalsoja arī Valdis Veinbergs — 2:0, ne slikts sākums. Spēles turpinājumā 7. minūtē Ervīns Krainis vienus vārtus atguva, bet 11. minūtē Dmitro Mihaiļenko jau izlīdzināja spēles rezultātu — 2:2. Ilgi prieki gan nosacītajiem mājiniekiem nebija, jo 14. minūtes sākumā valmieriešus atkal vadībā izvirzīja Valts Jaunzems — 3:2. Pirmā puslaika izskaņā Elvi Arnavu vārtos otro reizi šajā spēlē pārspēja Mihaiļenko — 3:3. Otrajā puslaikā rēzeknieši metās uzbrukt, uz ko viesi meistarīgi atbildēja ar saliedētu spēli aizsardzībā. Šāda taktika nesa augļus valmieriešiem, jo pretuzbrukumā spēles 27. minūtē ar vārtiem atzīmējās Alvis Jaunzems (atgriezies komandā pēc atelpas). Un tomēr arī Ulda Pūcīša diriģēto vīru aizsardzības bastions nespēja nostāvēt, pilnībā neieņemts, — 32. minūtē savus trešos vārtus spēlē guva Mihaiļenko. Nervozā spēles galotnē abām komandām tā arī neizdevās atbildēt ar vārtu guvumiem. Jāuzteic abu komandu disciplinētība — nevienā no puslaikiem tās nepārsniedza sodu limitu, vienīgais ar kartīti sodītais spēlētājs bija pirmo vārtu autors Bērziņš.

VALMIERA GLASS VIA rindās Ludzā spēlēja: Arnavs (maiņā Kučinskis), Bacis, V. Jaunzems, U. Bērziņš, Nazarovs, A. Jaunzems, Pūlis, Taulavičus, Rutks, Veidemanis, Zvirbulis, Veinbergs.

Pēdējo Virslīgas spēli šajā gadā komanda aizvadīs izbraukumā šosestdien Rīgā — pl. 13 Elektrum Olimpiskajā centrā pret FC Petrow.

KOMANDAS DARBS. Ulvis Bērziņš (pa labi) sveic Alvi Jaunzemu komandas ceturto vārtu guvumā. Ievas Babres foto