Liepāju pārkost neizdevās

- 25.Maijs, 2015

Latvijas futbola Komanda.lv 1. līgas čempionāta devītajā kārtā Valmiera Glass FK/BSS J. Daliņa stadionā uzņēma FK 1625 Liepāja futbolistus. Lietainā spēlē vārti netika gūti un komandas samierinājās ar bezvārtu neizšķirtu — 0:0.

Abiem sestdienas pretiniekiem šī spēle bija sešu punktu vērtē. Uzvarētājs šajā duelī spertu būtisku soli pretī kārotajam mērķim — virslīgai. Tāpēc neko vairāk kā saspringtas un nervozas 90 minūtes sanākušie skatītāji J. Daliņa stadionā nesagaidīja.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm valmierieši metās uzbrukt vairāk nekā viesi, kuri izvēlējās nogaidošu taktiku. Mājinieku centieni bija gana bīstami un, iespējams, uz sausa laukuma būtu arī rezultatīvi. Diemžēl sestdienas pēcpusdienā lietus rūpējās, lai futbolisti uz laukuma vairāk slidinātos, nevis skrietu. Savas izdevības gūt vārtus bija Kārlim Lācim, Nikam Savaļniekam, Alvim Dubovam. Kamēr turnīra līderi veidoja savus momentus, liepājnieki atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem — savos uzdevumu augstumos gan vienmēr bija valmieriešu aizsardzība.

CĪŅA PEĻĶĒS. Mārcis Ērglis efektīgā izklupienā apstādina Artura Ljatukas izgājienu.