Kuldīgas trillerī pārāki mājinieki

- 4.Decembris, 2015

Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) 1. līgas čempionāta 7. kārtas spēlē «Valmiera Glass FK/SKS» ciemojās Kuldīgā, kur spraigā spēlē atzina mājinieku «FC Nikers» pārākumu ar 8:6.

Ceturto zaudējumu turnīrā valmierieši piedzīvoja pret vienu no turnīra līderu komandām. Notikumiem bagātajā spēlē vispirms priekšā ar divu vārtu pārsvaru izvirzījās viesi, diemžēl to viņi ilgi noturēt nespēja — kuldīdznieki ātri panāca izlīdzinājumu spēlē. Pēc Valda Veinberga vārtu guvuma atkal vadībā nokļuva valmierieši. Neilgi pirms puslaika beigām kuldīdznieki atguva līdzsvaru spēlē.

Otrā puslaika sākumā liktenīgu izrāvienu spēles rezultātā (6:3) veica laukuma saimnieki. Valmierieši vēl spēja pretoties, panākot 7:6, bet mūspuses futbolistu centienus atspēlēties apslāpēja Maksima Koļesņikova noraidījums, drīz pēc tā «FC Nikers» guva arī astotos vārtus.

Ar vārtu guvumiem valmieriešu labā atzīmējās: Alvis Dubovs 3’, Mārcis Ērglis 5’, Valdis Veinbergs 13’, Kaspars Bacis 30’, Maksims Koļesņikovs 35’ un Dāvis Gaigals 36’.

Ar divām uzvarām sešās spēlēs «Valmiera Glass FK/SKS» pagaidām ierindojas turnīra tabulas septītajā vietā deviņu komandu konkurencē.

Nākamā «Valmiera Glass FK/SKS» spēle paredzēta šosvētdien pl. 13 VOC pret «Madona FK», kas turnīra tabulā ieņem 8. vietu. Nāciet, atbalstiet! Ieeja bez maksas.

SARKANĀ. Tiesneša (ne)šaubīgā lēmuma priekšā stājas komandas kapteinis Maksims Koļesņikovs, arī Valda Veinberga argumenti netiek uzklausīti.