Kausa izcīņā — smags zaudējums

- 2.Oktobris, 2015

Valmieras hokejisti ar zaudējumu sākuši Latvijas kausa izcīņu. Pēc katastrofāla snieguma otrajā trešdaļā un neveiksmīgiem rikošetiem valmieriešiem Latvijas pierobežas pilsēta bija jāpamet ar zaudējumu — 2:7. Vārtus Valmieras HK labā guva Jānis Šahno un Reinis Cimdiņš.

Spēle sākās ar diviem noraidījumiem Daugavpils komandas rindās. Vairāk nekā minūti valmieriešiem bija iespēja spēlēt lielajā vairākumā, bet tā netika izmantota. Perioda 11. minūtē pēc neveiksmīga rikošeta vārtu priekšā (vairākumā) Daugavpils atklāja spēles rezultātu. Trīs minūtes vēlāk pretuzbrukumā Valmieras HK uzbrucējs Jānis Šahno rezultātu izlīdzināja. Tomēr trešdaļas noslēgumā daugavpilieši pamanījās atkal izvirzīties vadībā. Neveiksmīga rikošeta rezultātā atkal tika zaudēti vārti. Pirmais periods noslēdzās ar negatīvu rezultātu — 1:2. Otrā trešdaļa bija pilnīgs murgs! Valmieras hokejisti četru minūšu laikā zaudēja trīs vārtus. Mājinieki panāca iespaidīgu rezultātu — 5:1. Pēc piektajiem ielaistajiem vārtiem, Dāvi Dakšu Valmieras HK vārtos nomainīja Jānis Leitis. Spēles 32. minūtē Daugavpils komandas uzbrucējs, bijušais HK Kurbads hokejists, Ēriks Bisenieks guva savus trešos vārtus spēlē, komandas labā — jau sestos.