Joprojām nepārspēti

- 12.Maijs, 2015

Latvijas futbola Komanda.lv 1. līgas čempionātā Valmiera Glass FK/BSS trīs mājas spēļu minimaratonā tikusi pie vēl trim uzvarām (pret AFA Olaine 3:1, Preiļu BJSS — 5:1 un RFS 1:0).

1. maijā spēlē pret Olaini valmieriešu sastāvā atgriezās uz vienu spēli diskvalificētais komandas kapteinis Niks Savaļnieks, kā arī viņa pārinieks uzbrukumā Alvis Dubovs. Savu nerimstošo apetīti pēc gūtiem vārtiem Savaļnieks apmierināja jau spēles 1. minūtē — 1:0. Otrie vārti krita pēc minūtēm desmit, kad bumbu savos vārtos raidīja viesu aizsargs Voldemārs Baroniņš — 2:0. Uz 55. minūtē gūtajiem Savaļnieka otrajiem vārtiem viesi spēja atbildēt vien ar goda vārtiem spēles izskaņā, kad bumbu Kaspara Ribaka vārtos raidīja Normunds Kaļķis. Jāatzīmē valmieriešu disciplinētība šajā spēlē, pirmo reizi šajā sezonā iztiekot bez jelkādas krāsas plāksteriem.

Valmiera Glass FK/BSS — AFA Olaine 3:1 (2:0).

Vārti: 1’, 55’ N. Savaļnieks, 12’ V. Baroniņš (s.v.) — 88’ N. Kaļķis.

Brīdinājumi: Lepo 37’, Da Silva 48’, Tarasovs 57’

Sastāvi: Ribaks (v), Brēža, Ozols, Lācis, Jaunzems, Rīsbergs (46’ Apsītis (52’ Cipe)), Siksalietis (76’ Bisenieks), Miķelsons, Ērglis (82’ Koļesņikovs), Savaļnieks (k), Dubovs (73’ Bankavs) — Sazonovs (v), Ždaņko, Zirnis, Baroniņš (69’ Abolkans), Semjonovs (31’ Makejevs), Antonišķis, Lepo (k)(46’ Tarasovs), Krasnovskis (62’ de Oliveira), Kaļķis, Da Silva, Pimenta (69’ Kalniņš).

Tiesnesis: Ingus Puriņš

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienas pēcpusdienā valmieriešiem pretī stājās līgas pastarīte no Preiļiem. Spēles 8. minūtē savu gūto vārtu kontu jaunajā sezonā atklāja Alvis Dubovs, kuram pēc centrējuma atlika vien trāpīt teju tukšos vārtos — 1:0.

HATTRICK AUTORS. Pirmo no trim goliem Preiļu komandas vārtos raida Alvis Dubovs.