Jau otrais 3:9 pret HK Tukums

- 6.Novembris, 2014

Zīmīgi, ka Valmieras hokejisti jau otro reizi sezonā atzina tukumnieku pārākumu ar vienādu rezultātu 3:9. Valmieriešu labā vienus vārtus guva Jānis Šahno, bet ar diviem precīziem metieniem atzīmējās Kristaps Bīnerts. Šī bija vienīgā reize pēdējos trijos mačos, kad Valmieras HK neizcīnīja nevienu punktu.

Mājinieku vārtos spēli uzsāka Gints Rudzītis, pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem viņa vietā stājās Dāvis Dakša, kurš arī nebija glābējs. Pēc piecu spēļu izlaišanas sastāvā atkal bija Jēkabs Ķieģelis.

Mačs iesākās straujā tempā, spēlei vairāk notiekot vidējā zonā. Valmierieši neizmantoja skaitlisko vairākumu, savukārt viesi 7. minūtē pretuzbrukumā 2:2 atklāja rezultātu un vēl pēc pāris minūtēm pārsvaru jau dubultoja. Mājinieku aizsargi bieži iekrita uz viesu pretuzbrukumiem, un 12. minūtē, izslidojot vienatnē pret Rudzīti, tukumnieks Pūliņš rezultātu uzlaboja uz 3:0 viesu labā, liekot valmieriešiem ņemt 30 sekunžu pārtraukumu un mainīt vārtsargu. 13. minūtē mājinieku neizmantots palika Bērziņa noraidījums pret Ani. Pirmā perioda beigās no vārtu priekšas tukumnieki panāca jau 4:0.

Valmieriešiem 23. minūtē pirmos vārtus guva Šahno, ar plaukstas metienu panākot 1:5. Bīnerts pie sava pirmā vārtu guvuma tika 28. minūtē, tomēr vēl pēc 5 minūtēm ar savu ceturto vārtu guvumu spēlē tukumnieks Kaimiņš pirmās 40 minūtes ļāva viesiem pabeigt ar graujošu pārsvaru — 7:2.

Spēles 44. minūtē Bīnerts guva savus otros vārtus, kas izrādījās pēdējie mačā, tiesa, tobrīd uz tablo jau bija 9:3 tukumnieku labā. Pāris minūtes pirms finālsvilpes uz divkauju bez cimdiem saposās mājinieks Matīss Megnis un ciemiņš Aigars Bērziņš, taču tiesneši iejaucās...

Pēdējo mājas spēli Valmieras hokejisti aizvadīs svētdien, 9. novembrī, kad tiksies ar Prizma/Pārdaugava komandu. Spēles sākums VOC ledus hallē pl. 14.15. Gaidām jūsu atbalstu, līdzjutēji!

PRECĪZĀKAIS MĀJINIEKU RINDĀS. Kristaps Bīnerts (priekšplānā) mačā pret tukumniekiem guva divus vārtus.