Fortūna joprojām nav valmieriešu sabiedrotā

- 8.Janvāris, 2016

Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) 1. līgas čempionātā «Valmiera Glass FK/SKS» veco gadu noslēdza ar neizšķirtu (2:2) mājas spēlē pret «Nīca/OtankiMill.eu», bet jauno gadu iesāka ar sāpīgu zaudējumu izbraukumā pret turnīra vicelīderiem «Ošukalns/B» (Jēkabpils) — 1:2.

Cīņu pret kurzemniekiem valmierieši uzsāka uzņēmīgi, pirmā puslaika otrajā daļā gūstot divus vārtus. Vispirms ar precīzu raidījumu atzīmējās Alvis Dubovs (12’), pēc četrām minūtēm to pašu atkārtoja Mārcis Ērglis (16’). Turpinājumā cīņas gaita ievirzījās valmieriešiem labvēlīgā gultnē — pārākums rezultātā un spēles groži pašu rokās jeb kājās. Negaidītie pavērsieni sākās līdz ar pēdējām trim spēles minūtēm, kad viesi glābjoties gāja uzbrukumā ar četriem laukuma spēlētājiem plus vārt­sargu. Un tieši Nīcas vārtu vīrs Dāvis Leiteris bija tas, kas spēles 37. minūtē iesāka pakaļdzīšanos, iebakstot bumbu Jāņa Brēžas sargātajos vārtos. Otros, spēles rezultātu izlīdzinošos vārtus pēc minūtes ātrā izspēlē guva Jānis Reguzovs. Rezultātā neizšķirts ar zaudējuma piegaršu.