«Ēra» – vislabākā Latvijā

14.Maijs, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Nedēļas nogalē notika II Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursa fināls.

Tajā piedalījās 15 Latvijas labākie sieviešu vokālie ansambļi no visiem novadiem. Mazsalacietes – vokālā grupa «Ēra» un vadītāja Dita Tomsone – kopvērtējumā ieguva visaugstāko punktu skaitu, kļūstot par labāko no labākajiem!

Starp Latvijas labākajiem ansambļiem «Ēra» atrodas jau vairākus gadus. Bet šogad meitenes pirmo reizi startēja pusprofesionālo ansambļu kategorijā. Apstākļu sakritības dēļ šogad savā kategorijā «Ēra» bija vienīgais ansamblis. Jau pirms konkursa meitenes zināja, ka cīņā par godalgotām vietām viņas nepiedalās, un tā arī to nodēvēja – par cīņu pašām ar sevi. Saviem satraukumiem, pašapziņu, varēšanu, noturību pret stresu.

Savu piecpadsmit  minūšu programmu «Ēra» veidoja kā vienotu dramaturģisku uzvedumu par lietu, pērkonu un sauli, mieru pēc negaisa.

Meitenes ir ļoti priecīgas par labajiem vārdiem un uzslavām par savu uzstāšanos. Protams, arī punktu ziņā augstākais konkursa vērtējums sniedz gandarījumu. Tas viss iedvesmo turpināt iesākto – dziedāt, pirmkārt, savam priekam un piepildījumam un, otrkārt, iepriecināt, piepildīt un iedvesmot arī klausītājus.

Mazsalacas novada Kultūras centrā «Ēru» varēs dzirdēt 18. maijā plkst. 21.30 koncertā «Nakts balsis».

DZIEDĀT savam priekam un iepriecināt klausītājus – tas iedvesmo vokālo grupu «Ēra». Andreja Rudzīša foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru