Divi interesanti notikumi

11.Decembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Burtniekam allaž interesanti aprunāties ar Inesi Karnāti no Ēveles pagasta, viņa arī biedrības Pāvulēni vadītāja un dažādu aktivitāšu iniciatore Burtnieku novadā, par ko Latvijas simtgadē izpelnījusies īpašu atzinību – Burtnieku novada Gada cilvēka 2018 titulu. Šoreiz par diviem interesantiem Pāvulēnu iniciētiem pasākumiem – Vecatē un Burtniekos.

Vecatē top Adventes vainagi

Pērn Vecates kultūras centrā vairākos piegājienos tapa pašu rokām darināti gaismekļi, ar kuriem Lāčplēša dienā tika izrotāts Vecates parks. Šogad 25. novembrī ar biedrības Pāvulēni iniciatīvu un finansiālu atbalstu no akciju sabiedrības Latvijas Valsts meži Sociālās palīdzības programmas, ko administrē fonds Ziedot.lv, un Burtnieku novada pašvaldības Vecatē atkal bija interesanta radošā darbnīca. 24 lieli un mazi radošās pēcpusdienas dalībnieki Zitas Petrusēvičas, Ineses Karnātes un Vecates pagasta Gada cilvēka kultūrā 2018 Diānas Krastiņas vadībā sapina un izrotāja glītus Adventes vainagus, ieliekot darinājumos visas savas labās domas par Ziemassvētku gaidīšanas laiku un rītdienu.

TOP ADVENTES VAINAGI. Vecatē radošu cilvēku netrūkst, tāpēc katrs Adventes vainags, čaklu roku rūpīgi veidots, būs unikāls un ļoti īpašs. Alekseja Koziņeca foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru